• کد خبر: 88743
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 07:41
  نشست پرسش و پاسخ و صمیمی فرماندار اشکذر با اهالی منطقه حکیم آباد برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نشست مردمی هادی هادی نسب فرماندار اشکذر با اهالی محله حکیم آباد اشکذر در مسجد خاتم الانبیاء این منطقه برگزار شد.

  در این نشست؛ هادی نسب با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به اهمیت حضور و نقش آفرینی مردم اشاره کرد و گفت: مردم در طول ۴ دهه از گذشت انقلاب شکوهمند اسلامی با تمام سرمایه و دارائی خود از نظام و انقلاب اسلامی پشتیبانی کردند و خدمت به این مردم جزء افتخارات مسئولین محسوب میشود.

  وی به برگزاری این نشست‌ها و تاثیر آن در بهبود مشکلات مناطق مختلف شهرستان اشکذر کرد و گفت: طی نشستی صمیمی که با مردم حسن آباد و حسین آباد اشکذر برگزار شد؛ برخی از مشکلات اهالی این منطقه در فضای صمیمی مرتفع شد و برخی دیگر در دستور کار ادارات این شهرستان قرار گرفت.

  فرماندار اشکذر ابراز امیدواری کرد تا این نشست زمینه حل مشکلات اهالی حکیم آباد، باغ بالا، محله شهداء و بلوار مهدیه را فراهم کند.

  در این نشست که شهردار اشکذر، معاونین فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر، رئیس اداره برق، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئول اداره جهاد کشاورزی و رئیس اداره ورزش و جوانان و اشکذر حضور داشتند؛ اهالی محله محله حکیم آباد به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

  تاسیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ترمیم آسفالت و جدول بلوار مهدیه، تسهیل لوله گذاری در مزارع، نصب دستگاه عابر بانک، رسیدگی به وضعیت روشنایی بلوار مهدیه، نظارت بیشتر بر امنیت این محله و ایجاد پارکینگ برای حسینیه ثارالله این محله از جمله مسائل مطرح شده از سوی اهالی حکیم آباد در این نشست صمیمی بود.

  خاطر نشان میگردد؛ در حاشیه این نشست از حاج میرزا علی حکیم آبادیان شاعر و هنرمند این محله تجلیل به عمل آمد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/h9b84

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *