رئیس شورای اسلامی روستای کذاب گفت به منظور بررسی مشکل کم آبی روستای کذاب و همچنین نیاز به مرمت مسیر آب کشاورزی روستا جلسه ای با عمده مالکان و کشاورزان روستا و امام جمعه بخش خضرآباد و اعضای شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست مشترک جمعی از کشاورزان روستای کذاب با حجه الاسلام غالبی  امام جمعه بخش خضرآباد و اعضای شورای اسلامی روستای کذاب برای حل مشکل آب آشامیدنی این روستا برگزار شد.

غالبی در این نشست با اشاره به لزوم تسریع در اتمام طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای دهستان کذاب توسط مسئولان آبفای شهرستان اشکذر گفت: تا اتمام این طرح و اتصال روستا به شبکه آب آشامیدنی ضمن حداکثر صرفه جویی اهالی در مصرف آب از اداره آبفای شهرستان اشکذر خواست تا بخشی از کمبود آب این روستا که با تانکر های سیار جبران می‌شود؛ افزایش دهند.

وی همچنین از اعضای شورای اسلامی روستای کذاب خواست با همکاری اداره‌ آبفای شهرستان اشکذر ضمن نظارت بیشتر برمصرف آب و مدیریت آب موجود قطعی آب اهالی را به حد اقل ممکن برسانند.

رئیس شورای اسلامی روستای کذاب گفت شبکه آبرسانی روستا فرسوده شده واحتمال هدررفت آب وجود دارد لذا از مسئولان شهرستان جهت تعویض شبکه وهمچنین تعویض کنتورهای مشترکین درخواست همکاری ومساعدت داریم

در ادامه این جلسه کشاورزان و اعضای شورای اسلامی روستای کذاب از بین خود ده نفر برای نمایندگی قنات آب انتخاب کردند تا آنها از بین خود یک نفر به عنوان نماینده اهالی به جهاد کشاورزی و آبفای شهرستان اشکذر معرفی تامشکلات آب آشامیدنی و قنات روستا را با هماهنگی اداره آبفای شهرستان اشکذر حل کنند.

حمید فلاح گفت: در این جلسه همچنین جابر فلاح به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی روستای کذاب انتخاب و مهر شورا در حضور امام جمعه بخش خضرآباد و اهالی تحویل وی شد.

وی گفت: در این جلسه همچنین مقرر شدتمام مکاتبات شورای اسلامی روستای کذاب با امضای هر سه نفر عضو شورای اسلامی روستا باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Z9G4f