• کد خبر: 88467
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 10:09
  نشست عمومی کتابخوانی بانوان با حضور جمع کثیری از بانوان خانواده‌های علاقمند به کتابخوانی در اشکذر برگزار گردید.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ نشست عمومی کتابخوانی بانوان با حضور جمع کثیری از بانوان و خانواده‌های علاقمند به کتابخوانی در اشکذر برگزار گردید.

  در این نشست که هدف اصلی اجرای آن، ترویج فرهنگ کتابخوانی و عادت روزانه به مطالعه در بین افراد خانواده و در نتیجه بالا رفتن سرانه‌ی مطالعه میباشد با تلاش و پیگیری خانم ریحانه افخمی، مشارکت انجمن ادبی ساباط و مرکز پیش دبستانی نهال دانش اشکذر برگزار گردید.

  مباحث و موضوعات مطرح شده در کتاب می خواهم دوباره عاشق شوم! (سبک همسرداری اسلامی) با حضور دکتر محمد حسین فلاح نویسنده کتاب موضوع این نشست بود که مورد بحث قرار گرفت.

  هادی ملانوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی که در این نشست حضور یافته بود ضمن تقدیر از تلاش های بعمل آمده مسئولان مرکز پیش دبستانی نهال دانش و انجمن ادبی ساباط، به آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای همکاری با فعالان کتابخوانی در سطح شهرستان اشاره نمود.

  خاطر نشان میگردد؛ انجمن ادبی ساباط با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه کتابخوانی در شهرستان اشکذر فعالیت دارد و هر ماه نسبت به برگزاری نشست های کتابخوان با حضور علاقمندان اقدام می نماید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Qx3Nm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *