• کد خبر: 93430
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 28 مرداد 1399 - 10:44
  تبیین دستورالعمل های باز گشائی مدارس و برگزاری مطلوب کنکور سراسری سال ۹۹ در جلسه شورای آموزش و پرورش اشکذر مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر؛ دویست و پنجاه و نهمین نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با محوریت دستور کار هماهنگی برگزاری مطلوب کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ و تبیین دستور العمل بازگشائی مدارس در محل سالن کوثر فرمانداری برگزارشد.

  در این جلسه که به ریاست هادی هادی نسب فرماندار اشکذر و با حضور روسای آموزش و پرورش زارچ و اشکذر، مسئولین ارگان‌های مرتبط با برگزاری آزمون سراسری ودیگر اعضا برگزار گردید؛ محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش عالی کشور در سخنانی با گرامیداشت روز خانواده و سالروز آزادی آزادگان سرافراز به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده این مدیریت در زمینه پروژه مهر ۹۹ آماده سازی مدارس جهت آغاز سال تحصیلی جدید و شرکت دانش آموزان در بزرگترین ماراتون علمی کشور با رعایت دقیق موازین بهداشتی به منظور آرامش خاطر و اطمینان کامل دانش آموزان و خانواده آنها پرداخت.

  الیاسی آمار شرکت کنندگان در کنکور سراسری اشکذر را ۶۴۲ نفر دانست که به مدت چهار روز از ساعت ۶:۳۰ روز چهارشنبه ۲۹ مرداد لغایت شنبه اول شهریور در رشته های هنر، علوم انسانی، ریاضی، علوم تجربی و زبان خارجی در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر به رقابت می پردازند.

  در ادامه فرماندار شهرستان اشکذر در جمع بندی نظرات مطرح شده ضمن تشکر از عوامل برگزاری کنکور سراسری بر اعلام آمادگی فرمانداری و مجموعه ادارات مرتبط شهرستان در برگزاری هرچه مطلوب کنکور سراسری با رعایت پروتکول های بهداشتی تاکید کرد.

  لازم به ذکر است که آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ اشکذر در روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۹ ویژه رشته هنر، پنج شنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ ویژه رشته های علوم انسانی و ریاضی، جمعه ۱۳۹۹/۵/۳۱ ویژه رشته علوم تجربی و شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ ویژه رشته زبان خارجی در محل مدیریت آموزش و پرورش برگزار می گردد.

  توصیه شده تا شرکت کنندگان با رعایت کامل موازین بهداشتی و عدم به همراه داشتن وسایل اضافی همچون تلفن همراه از ساعت ۶ونیم در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2VykT

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *