اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نشست سه جانبه دولتی‌ها، شورای شهر اشکذر و معتمدین شهر مجومرد برگزار شد

شناسه خبر : 92918 | تاریخ انتشار : : 06 مرداد 1399 - 15:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛  نشست مشترک “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر،  یارمند مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری یزد و کارشناسان این دفتر با اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از معتمدین شهر مجومرد برگزار شد. در این نشس فرماندار اشکذر با بیان اینکه اجرای کامل مصوبه تغییر نام شهرستان اشکذر ابلاغ شده […]

به گزارش اشکذر خبر؛  نشست مشترک “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر،  یارمند مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری یزد و کارشناسان این دفتر با اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از معتمدین شهر مجومرد برگزار شد.

در این نشس فرماندار اشکذر با بیان اینکه اجرای کامل مصوبه تغییر نام شهرستان اشکذر ابلاغ شده و مراحل قانونی آغاز به کار شهرداری مجومرد در حال طی شدن است، گفت: اکنون فرصت خوبی فراهم شده تا در سایه تعامل و وحدت، با کنار گذاشتن اختلافات محلی گذشته به سمت هدفی مهم تر یعنی حرکت به سوی توسعه و پیشرفت این شهرستان گام برداریم.

هادی نسب وجود فضای آرامش و همدلی ایجاد شده در شهرستان اشکذر را نقطه عطفی در جهت پیگیری مطالبات چندین ساله فراموش شده این شهرستان در حوزه های مختلف عنوان کرد و افزود: باید با تعامل و وحدت بین مردم و مسئولان و بر مبنای توجه به قابلیت ها و ظرفیت ها برای رسیدن به هدف مشترک که همان توسعه شهرستان است تلاش کنیم.

در این نشست در خصوص آخرین پیگیری های انجام شده در خصوص آغاز به کار شهرداری مجومرد بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Kp8vM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124