اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نشست خبرنگاران اشکذر خبر با مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد برگزار شد

شناسه خبر : 91785 | تاریخ انتشار : : 12 خرداد 1399 - 8:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست مدیر مسئول، سردبیر و خبرنگاران اشکذر خبر با مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد برگزار شد. در این نشست علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به فعالیت‌‌های ممتاز پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر؛ گفت: اقدام خوب و مثبت این سایت خبری در تولید ویژه برنامه حضور یازدهم در […]

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست مدیر مسئول، سردبیر و خبرنگاران اشکذر خبر با مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد برگزار شد.

در این نشست علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به فعالیت‌‌های ممتاز پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر؛ گفت: اقدام خوب و مثبت این سایت خبری در تولید ویژه برنامه حضور یازدهم در ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور برخی از نامزدهای این دوره از انتخابات قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اقدام این سایت خبری در ایام شیوع کرونا ویروس؛ تولید ویژه برنامه اشکذر نما را اقدامی بی‌نظیر از سوی مدیریت این سایت خبری_ تحلیلی خواند.

در ادامه این نشست علیرضا عسکری مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر با ارائه گزارش فعالیت‌های این رسانه خبری؛ اقدامات انجام شده و موفقیت در عرصه‌های مختلف را مرهون همدلی بین ارکان مختلف این رسانه خواند.

در این نشست که علی جعفری، ابوالفضل زارع و امیرحسین نجیبی خبرنگاران این سایت خبری نیز حضور داشتند؛ علی مشیری‌نیا سردبیر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر از رسانه به عنوان بازوی توسعه یاد کرد و افزود: به همان میزان که رسانه‌های رسمی می‌توانند در امر توسعه تاثیر گذار باشند؛ آثار و تبعات فعالیت رسانه‌های غیررسمی و غیرحرفه‌ای نیز می‌تواند مخرب باشد.

وی به ایجاد جو مسموم توسط برخی کانال‌های تلگرامی و غیررسمی اشاره و تبعات فعالیت این نوع رسانه‌ها را برشمرد و گفت: می‌توان از فعالیت رسانه‌های مستقل به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد فضای همدلی؛ در راستای رشد و اعتلای استان یزد نام برد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t5UHi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec