اشکذر خبر


نشست بررسی مسائل و مشکلات فرهنگسرای کلانتریان

شناسه خبر : 115132 | تاریخ انتشار : : ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۵ | ارسال توسط :

با حضور محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، روح الله ردائی فرماندار، دهقان منشادی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و حمید کلانتریان به عنوان نماینده خانواده خیر نشست بررسی مسائل و مشکلات فرهنگسرای شادروان کلانتریان پارک بزرگ شهر اشکذر در محل دفتر شهردار اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذرخبر؛ نشست تعیین تکلیف پروژه آمفی تئاتر مرحوم حاج محمد حسین کلانتریان اشکذری با حضور محمدصالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان‌های یزد و اشکذر، حمیدرضا کلانتریان یادگار مرحوم کلانتریان، روح الله ردائی فرماندار، دهقان منشادی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد.

جوکار در این نشست با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام بسیاری در سطح استان یزد داریم، افزود: برخی از این پروژه ها به بیش از ۱۰ سال قبل باز می گردد که متاسفانه همچنان بلاتکلیف مانده و به سرانجام نرسیده است.

نماینده مردم اضافه کرد: در خصوص سالن آمفی تئاتر ۱۰۰۰نفری مرحوم کلانتریان هم بهترین کار، مشارکت در امر ساخت است؛ به این صورت که بخشی از هزینه ها را فرزند مرحوم کلانتریان و بخشی را شهرداری و بخشی ازمحل مسئولیتهای اجتماعی تامین گرددتا در آینده نزدیک شاهد بهره برداری آن باشیم.

وی با بیان اینکه ساخت این پروژه بر عهده خّیِر باشد، ادامه داد: هر زمان که پروژه ها را بخش خصوصی دنبال کند، شاهد هزینه کمتر و کیفیت بالاتری نسبت به پروژه هایی هستیم که بخش دولتی یاعمومی برای ساخت آن اقدام می‌کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MReRU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *