اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نشست انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر برگزار شد

شناسه خبر : 61737 | تاریخ انتشار : : 26 اسفند 1395 - 17:32 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، محمدعلی شاه‌حسینی  در نشست اعضای معتمدین شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد ضمن تبریک ایام نشاط‌بخش پیشرو گفت: انتخابات به‌عنوان مهم‌ترین شاخص دموکراسی در ایران اسلامی همواره با شورونشاط وصف‌ناپذیری برگزارشده است.  فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه افزون بر یک‌میلیون نفر به‌صورت مستقیم در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست […]

به گزارش اشکذر خبر ، محمدعلی شاه‌حسینی  در نشست اعضای معتمدین شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد ضمن تبریک ایام نشاط‌بخش پیشرو گفت: انتخابات به‌عنوان مهم‌ترین شاخص دموکراسی در ایران اسلامی همواره با شورونشاط وصف‌ناپذیری برگزارشده است.

 فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه افزون بر یک‌میلیون نفر به‌صورت مستقیم در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت دارند اظهار داشت: با دستور وزیر محترم کشور و طبق برنامه زمان‌بندی‌شده از امروز می‌بایست اعضای هیئت اجرایی شورای اسلامی شهرها مشخص گردند که این امر در نخستین روز این دستور در شهرستان اشکذر در حال انجام است.

 وی بابیان اینکه بر اساس قانون، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مسئول برگزاری انتخابات هستند تصریح کرد: هیئت اجرایی نیز مسئولیت معرفی داوطلبین را به هیئت نظارت بر عهده دارد.

 شاه‌حسینی با تأکید بر اینکه تأیید صلاحیت داوطلبین شورا اسلامی به‌عنوان مهم‌ترین وظیفه اعضای هیئت اجرایی است گفت: تعامل، هماهنگی، همدلی و پرهیز از سلیقه‌های سیاسی، جناحی و محلی می‌تواند در برگزاری مطلوب انتخابات 96 مؤثر باشد.

 در ادامه جلسه و با انتخاب معتمدین آقایان محمدرضا دهقانی، محمود دهقانی، علی حکیمی، اکبر مددی، سید کمال میرباقری و علیرضا کریمی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد مشخص شدند.

منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/g0HiH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124