اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نشست اعضای شورای تأمین و مدیران ادارات با ائمه جمعه شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 69568 | تاریخ انتشار : : 26 آذر 1396 - 8:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه اشکذر هدف از برگزاری این نشست را رصد و ارزیابی فعالیت‌های انجام‌شده کارگزاران دولت و ارائه آن به مردم دانست و افزود: ضروری است با انعکاس صحیح دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی زمینه برای رشد و پیشرفت افزون‌تر فراهم گردد.  حجت‌الاسلام “محمدرضا طالبیان”بهره‌مندی از […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه اشکذر هدف از برگزاری این نشست را رصد و ارزیابی فعالیت‌های انجام‌شده کارگزاران دولت و ارائه آن به مردم دانست و افزود: ضروری است با انعکاس صحیح دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی زمینه برای رشد و پیشرفت افزون‌تر فراهم گردد.

 حجت‌الاسلام “محمدرضا طالبیان”بهره‌مندی از نظرات مردم و نیز استفاده از پیشنهاد‌های کارشناسان را از رویکردهای لازم به‌منظور رفع موانع موجود دانست و بر ضرورت اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت و نیز پذیرش انتقادهای مردم در جهت تسریع اهداف عالی شهرستان تأکید نمود.

 فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان اشکذر نیز با اشاره به گسترگی فعالیت‌های دولت، تأمین و احساس امنیت را به‌عنوان یکی از محوری‌ترین این فعالیت‌ها برشمرد و مهم‌ترین علت دستیابی به این موفقیت را تفاهم و همکاری اعضای شورای تأمین با یکدیگر و مردم دانست.

 “محمدعلی شاه‌حسینی” در بخش دیگر صحبت‌های خود مدیریت جهادی در بخش کشاورزی را منطبق بر شعار سال دانست و افزود: دولت نیز با پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستاییان زمینه را برای توسعه افزون‌تر به‌ویژه در حوزه‌های کشاورزی دانش بینان و دام‌پروری فراهم کرده است.

 وی توسعه کمی و کیفی واحدهای صنعتی کوچک و بزرگ در شهرستان را از موفقیت‌های سال‌های اخیر این حوزه برشمرد و خاطرنشان کرد: مسئولین نیز در این مدت ضمن همیاری و همکاری با صنعتگران نظارت لازم را نسبت به انطباق این واحدها با شرایط زیست‌محیطی داشته‌اند.

 فرماندار اشکذر بابیان اینکه دستاوردهای دولت در سایه همدلی دولت و مردم رقم خورده است تصریح نمود: دولت قانون حمایت از اشتغال روستاییان را ابلاغ نموده و اکنون فرصتی محیا شده تا با توجه به محیا بودن زیرساخت‌های لازم شاهد ایجاد اشتغال پایدار و کارآفرینی با در نظر گرفتن مباحث زیست‌محیطی در شهرستان باشیم.

 ائمه جمعه رستاق و خضرآباد نیز در ادامه این نشست ضمن تشریح وضعیت اجتماعی و فرهنگی شهرستان بر ضرورت رفع مشکلات مناطق مختلف و همچنین پیگیری مطالبات مردم تأکید کردند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/M5L1Z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124