اشکذر خبر


نشستی برای فرهنگسرای اشکذر

شناسه خبر : 105712 | تاریخ انتشار : : ۰۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰ | ارسال توسط :

نشست بررسی روند احداث فرهنگسرای شادروان کلانتریان با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و نماینده خانواده خیر در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست بررسی روند احداث فرهنگسرای شادروان کلانتریان با حضور روح الله ردایی فرماندار، محمد جلال دهقانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دهقان منشادی شهردار، رضوانی رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و حمید کلانتریان نماینده خانواده خیر در فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

دهقان منشادی در این نشست به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در احداث فرهنگسرای شادروان کلانتریان پرداخت.

شهردار اشکذر ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه خانواده کلانتریان در احداث فرهنگسرا اظهار داشت: خانواده کلانتریان بیش از تعهد خود به آنچه در توافق ذکر شده بوده مشارکت داشته است و این موضوع نشان دهنده مسئولیت پذیر این خانواده نسبت به اجرای پروژه های عام المنفعه می باشد.

وی ضمن تاکید بر برنامه ریزی برای انجام اقدامات عمرانی این فرهنگسرا در ماه های آینده از اعلام آمادگی این شهرداری جهت مشارکت در اتمام این پروژه خبر داد.

فرماندار اشکذر نیز با بیان اینکه رویکرد شهرستان جلوگیری از هرگونه موازی کاری در حوزه های مختلف کاری خواهد بود گفت: اینکه با همت خیر اشکذری و شهرداری پروژه فرهنگسرا با دید کلان طراحی و در حال احداث است موید این است که در حوزه فرهنگ و هنر با بهره برداری از این فرهنگسرا جوابگو بسیاری از مسائل خواهد بود و باید از هر گونه اقدام مشابه در این حوزه در سایر نقاط شهرستان جلوگیری کرد.

ردایی تاکید کرد: با اتمام فرهنگسرا شادروان کلانتریان این پروژه به عنوان یک پروژه شاخص شهرستان در سطح استان معرفی خواهد شد که می تواند به عنوان میزبان بسیاری از برنامه های استانی و کشوری باشد.

وی اظهار داشت: تکمیل این پروژه در جریان بازدید هیئت وزیران از استان و شهرستان مطرح و در صورت موافقت دستورات لازم جهت مساعدت اتخاذ خواهد شد.

در پایان حمیدرضا کلانتریان به عنوان نماینده خانواده خیر ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه مسئولان به این پروژه کمال تقدیر و تشکر را نمود و مساعدت و حمایت آنها جهت اتمام هرچه زودتر را خواستار شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bBWBp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *