در آخرین روز از هفته سلامت امام جمعه بخش خضرآباد با همراهی مدیر مرکز بهداشت شهرستان اشکذر و بخشدار خضرآباد با حضور در مرکز جامع سلامت و در جمع پزشک و کادر درمان روستای کافی آباد مشکلات، نارسایی ها و کمبودهای این مرکز سلامتی را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در آخرین روز از هفته سلامت حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد با همراهی لیلا ابدی مدیر مرکز بهداشت شهرستان اشکذر و پرهیزگار بخشدار خضرآباد با حضور در مرکز جامع سلامت و در جمع پزشک و کادر درمان روستای کافی آباد مشکلات، نارسایی ها و کمبودهای این مرکز سلامتی را مورد بررسی قرار دادند و خبرهای خوبی بعد از نشست اعلام شد.

امام جمعه بخش خضرآباد در این نشست سلامت با تبریک هفته سلامت به کادر درمان این مرکز بهداشتی درمانی گفت جا دارد از خدمات و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمتکش این مرکز که با تمام کمبود ها و مشکلات از خدمت رسانی به اهالی این منطقه دریغ نمی ورزند تقدیر و تشکر کرد و به کمبود نیروی مورد نیاز بهیار و بهورز در مرکز و خانه های بهداشت بخش خضرآباد فرسوده بودن ساختمان اشاره کرد و از مسئولان مرتبط در استان و شهرستان اشکذر خواستار رفع آنها شد.

ابدی مدیر مرکز بهداشت شهرستان اشکذر پراکندگی روستاهای بخش خضرآباد یاد آور شد و گفت: با فراخوان جدیدی که برگزار شده دو نفر نیروی بهورز یه مجموعه کادر این مرکز اضافه خواهد شد و هم چنین چند نفر نیروی طرحی که اخیرا جذب شده به مرکز منتقل خواهند شد.

وی به پراکندگی روستاهای بخش خضرآباد اشاره کرد و گفت: می‌طلبد مسئولان شهرستان به کمک بهداشت و سلامت مردم بیایند و ما را در امر خدمت رسانی به این روستاها کمک کنند.

ابدی به فرسوده بودن ساختمان این مرکز اشاره کرد و گفت این ساختمان این مرکز مرکز بیش ازچهل سال از تاسیس آن می گذرد و باید زمینی جهت احداث ساختمان جدید مورد نیاز است تا کد ساختمان گرفته وبا جذب بودجه نسبت به احداث آن اقدام کنیم.

وی به مصوبه مردادماه سال ۱۴۰۱ در شهرستان اشکذر با حضور فاطمی اشاره کرد و گفت: در آن جلسه مقرر شد زمین جهاد کشاورزی دهستان کذاب با خانه بهداشت کافی آباد تهاتر شود تا ما بتوانیم با مسولیت های اجتمایی کسب اعتبار کنیم و مرکز بهداشت جدید احداث کنیم که متاسفانه هنوز این امر محقق نشده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/v2p0j