اعضای موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر طی نامه ای از فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اشکذر خواستند تا نسبت به پلمپ کارخانه شیشه مظروف اقدام نموده و شرح اقداماتات انجام شده به اطلاع مردم برسد. 

به گزارش اشکذر خبر؛ اعضای موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر طی نامه ای از روح الله ردائی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اشکذر خواستند تا نسبت به پلمپ کارخانه شیشه مظروف اقدام نموده و شرح اقداماتات انجام شده به اطلاع مردم برسد.

جناب آقای مهندس ردایی فرماندار و رئیس محترم شورای تامین شهرستان اشکذر

با سلام و احترام

اینجانبان، اعضای هیات مدیره انجمن‌ حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر به استحضار می‌رسانیم با توجه به تخلفات گسترده شرکت شیشه مظروف و درخواست‌های مکرر جهت رسیدگی و تعیین تکلیف از بدو شروع بکار شرکت مذکور متاسفانه شاهد اقدام موثر و خاصی از سوی مسئولین نبوده ایم.

باعنایت به اینکه طی بازدید به عمل آمده در معیت معاون محترم عمرانی جنابعالی و رئیس محترم اداره محیط زیست شهرستان اشکذر از شرکت مذکور، مشخص گردید که واحد مذکور تولید آزمایشی خود را انجام و در حال اخذ شماره کارگاه از اداره تامین اجتماعی اشکذر جهت تامین نیرو و راه اندازی رسمی خود می‌باشد؛ درخواست دارد طی هفته جاری موضوع به صورت ویژه و همه‌جانبه رسیدگی و با توجه به مدارک و مستندات موجود مبنی بر تخلفات گسترده، نسبت به پلمپ واحد فوق الذکر اقدام و نتیجه جهت اقناع افکار عمومی در هفته جاری اطلاع رسانی گردد.

اعضای موسسه حامیان حیات پاک اشکذر در این نامه که رونوشت آن نیز تقدیم علی اکبر عزیزی معاون محترم سیاسی، امنیتی استانداری یزد جهت استحضار و اعضای محترم شورای تامین شهرستان اشکذر جهت استحضار و اقدام لازم رسیده است؛ تاکید کردند: در غیر این صورت دوستداران محیط زیست، پس از طی مهلت مذکور ناچار به فراخوان رسمی تجمع و پیگیری مطالبات بحق خود می‌باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cFPhU