• کد خبر: 37218
   منتشر کننده: حمید سعیدمنش
    تاریخ انتشار: دوشنبه 27 بهمن 1393 - 23:32
  کاپیتان تیم شهرداری اشکذر:
  کاپیتان تیم شهرداری اشکذر در مصاحبه با اشکذر نیوط: نسبت به سال قبل بهتر نتیجه گرفتیم/با وحدت و همدلی موجود در تیم شهرداری قهرمانی دور از دسترس نیست

  محسن خلیلیان نامی آشنا برای تمام فوتبالی‌های استان یزد است. هافبک پاطلایی تیم شهرداری اشکذر که سابقه حضور در تیم‌های فولاد یزد، سنگ‌آهن بافق، ناز سلام میبد، شهرداری اشکذر و شهرداری زارچ را دارد، در مصاحبه‌ای به سوا لات خبرنگار اشکذر نیوز پاسخ داده است:

  نظر شما در مورد بازی هفته گذشته با میرک مهریز چیست؟

  نیمه اول بازی خوبی بود ولی در نیمه دوم، ثبات و نظم نیمه اول را نداشتیم. می‌توانستیم تعداد گل‌هایمان را دورقمی کنیم. چند موقعیت گل را هم خودم از دست دادم. با توجه به باخت دور رفت، بچه‌ها تمام تلاششان را کردند که سه امتیاز بازی را به دست آورد.

  عملکرد تیم شهرداری با توجه به اینکه امسال این تیم جوان شده چگونه ارزیابی می‌کنید؟

  تیم فوتبال شهرداری اشکذر باوجود جوان بودن، کم شدن هزینه‌ها و دست‌تنها بودن سرمربی، نسبت به سال قبل نتایج بهتری گرفته است ولی با توجه به زحماتی که آقای دهقان برای بازیکنان جوانان کشیده‌اند و به آن‌ها بهاداده می‌شود، قدردان نیستند.

  فکر می‌کنید چقدر شانس قهرمانی داشته باشید؟

  تیم سنگ‌آهن بافق ازلحاظ مالی و مهره قابل‌مقایسه با ما نیست ولی با وحدت، انسجام و همدلی که در تیم شهرداری فعلی می‌بینم، این مهم دور از دسترس نیست.

  فکر می‌کنید امسال مقام آقای گلی لیگ برتر فوتبال استان یزد را کسب کنید؟

  دست خداست. مهم این است که بتوانم به تیم کمک کنم. این را از ته دل می‌گویم که هدفم این است که برای تیم شهرداری اشکذر مؤثر باشم.

  حمایت و تعامل شهرداری در رابطه با تیم چگونه بود؟

  حمایت تیم به پول دادن نیست، شاید تعدادی از جوانان ما هنوز مدیرعامل تیم را ندیده باشند. آقای سلمانی، تنها کسی هستند که در شهرداری اشکذر حامی تیم هستند و زحمات زیادی را متحمل شدند ولی بهتر بود ایشان در تمرینات و مسابقات تیم نیز شرکت می‌کردند، ولی با توجه به مخالف بودن تعدادی از اعضای شورای شهر نسبت به داشتن تیم، آقای سلمانی ما را حمایت کردند.

  نظر شما در مورد بازی این هفته با پاس خاتم چیست؟

  به خاطر درگیری که در بازی رفت بود، اگر در این بازی درگیری و حاشیه نباشد به‌راحتی، سه امتیاز بازی را می‌گیریم.

  تیم موردعلاقه شما در ایران و اروپا؟

  استقلال – بارسلونا

  الگوی اخلاقی و فوتبالی شما در ایران و اروپا؟

  کریم باقری – مسی

  حرف پایانی:

  از آقای سلمانی شهردار اشکذر، سرمربی تیم، بازیکنان و تمام کسانی که به هر نحوی برای موفقیت تیم تلاش کرده، تشکر می‌کنم. از مربیانی که تاکنون برای رشد فوتبال من تلاش نمودند؛ علی‌محمد دهقانی، محمد حکیمیان، حسن دهقان، محمد امیری، محسن آقازاده، مهدی پیشداد، رضا خطیب، حمید شمس، مهدی شعبان پور، رضا سمیعی، حمید عندلیبی و هم‌چنین سایت خبری اشکذر نیوز که زحمت گزارش بازی‌های تیم شهرداری و این مصاحبه را کشیدند تشکر می‌کنم.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kUJse

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “نسبت به سال قبل بهتر نتیجه گرفتیم/با وحدت و همدلی موجود در تیم شهرداری قهرمانی دور از دسترس نیست”

  1. اشکذری گفت:

   مصاحبه ی خوبی یود لطف کنید از این جور مصاحبه ها بیشتر انتشار دهید
   با تشکر از اقای سعیدمنش

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *