• کد خبر: 82842
   منتشر کننده: امیرحسین نجیبی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 مرداد 1398 - 19:43
  مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از برگزاری نخستین رویداد انیمیشن یزد با تکیه ویژه به موضوع خانواده خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر، فاطمه دانش یزدی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزش و تخصصی و همچنین برنامه‌های متعدد فرهنگی و شاد ویژه خانواده‌ها در استان اظهار داشت: خانواده در ایران اسلامی از جایگاه والایی برخوردار است و همه دستگاه‌های مرتبط به این نهاد مهم، موظف به تلاش در راستای تحکیم این بنیان مقدس هستند.

  مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از برگزاری نخستین رویداد انیمیشن یزد با مشارکت این دفتر و محوریت مرکز پویانمایی فرافر(پارک علم و فناوری) در قالب مسابقه طراحی و خلاقیت در انیمیشن خبر داد و گفت: در این رویداد توجه ویژه‌ای به مباحث فرهنگی مرتبط با خانواده‌ها صورت گرفته است.

  دانش یزدی افزود: فراخوان این رویداد در سه بخش طراحی شخصیت، طراحی فضا و ایده اعلام شده است که محورهای خانواده اصیل یزدی و بانوان و نشاط در خانواده پیشنهاد ویژه  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در این راستا است.

  وی با اشاره به اینکه یکی از بخش‌های اصلی این رویداد مهم، خانواده اصیل یزدی و بانوان و نشاط است عنوان کرد: توجه به خانواده و اهمیت دادن به این نهاد در یزد از دیرباز تاکنون مسئله بسیار مهمی است و همین موضوع هم یزد را از بسیاری آفات و آسیب‌ها مصون داشته و یا کمتر از سایر نقاط با آن روبرو شده است.

  وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد هنری و دانش بنیان 30 مرداد ماه سال جاری در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال رسمی مرکز فرافر مراجعه کنند و یا با شماره 09133740377  تماس حاصل نمایند.

  مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد تصریح کرد: سازگاری با کم آبی، یزد در سال 1500 و اقتصاد و رونق ملی نیز از دیگر موضوعات این رویداد محسوب می‌شود و جوایز هر بخش نیز برای نفر اول یک میلیون تومان، نفر دوم 700 هزار تومان و نفر سوم 400 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1RDAv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *