رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان اشکذر با حضور در شهرداری با سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ شیر غلامی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان اشکذر با حضور در شهرداری با حسین فتوحی سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

فتوحی در این دیدار با بیان اینکه ریختن نخاله های ساختمانی نوعی معضل زیست محیطی است،گفت: قانونگذار این موضوع را به عنوان جرم تلقی کرده و لازم است در کنار برخورد قاطع و قانونی، نظارت دقیق نیز صورت گیرد.

وی تعیین چند محل جهت دپو نخاله های ساختمانی در سریع ترین زمان ممکن و اطلاع رسانی مناسب به شهروندان را خواستار شد و اظهار داشت: ضرورت دارد دستگاه های ذیربط از جمله اداره منابع طبیعی و آبخیز داری و شهرداری در این زمینه تعامل و همکاری متقابل داشته و به گونه ای فرهنگ سازی صورت گیرد که افراد خود رغبت داشته باشند که نخاله ها را به مکان های مشخص شده و به بیرون از شهر منتقل کنند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان اشکذر از اعلام آمادگی این اداره برای همکاری مشترک با شهرداری در زمینه مشخص نمودن محل جهت دپو نخاله های ساختمانی و برخورد با متخلفان خبرداد.

احاله مدیریت پارک ها در قالب واگذاری و تقویت نهالستان منابع طبیعی با همکاری شهرداری از دیگر موضوعاتی بود که شیرغلامی در این نشست به آن اشاره کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kHozA