• کد خبر: 26625
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 1 دی 1392 - 14:07
  دیر زندان مرکزی اصفهان از اخذ رضایت مددکاران این زندان از اولیاء دم 2 زندانی محکوم به قصاص از طناب دار در روز اجرای حکم خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز؛ به نقل از روابط عمومی زندان‌ها، سیروس امینی مدیر زندان مرکزی اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: دو زندانی محکوم به قصاص نفس در روز اجرای حکم، پای چوبه‌دار با تلاش مددکاران و هوشیاری و تدبیر خانواده اولیاء دم از طناب‌دار رهایی یافتند.

  وی افزود: یکی از محکومان به قصاص به نام ق-ص تبعه کشور افغانستان در سال 1372به اتهام قتل عمدی روانه زندان شده و مدت 20 سال در زندان تحمل کیفر نموده که در این مدت با حضور در باشگاه ورزشی و نهضت سوادآموزی و فرهنگی فعالیت داشته که روز اجرای حکم با تلاش انجام گرفته از مرگ نجات یافت.

  مدیر زندان مرکزی اصفهان تصریح کرد: محکوم دیگر پس از شش سال حبس به نام الف-ص نیز در روز اجرای حکم قصاص با تلاش و حضور خیران خانواده اولیاء دم را متقاعد شدند، با بخشش، زندگی دوباره‌ای را به وی هدیه کنند.

  وی ادامه داد: این زندانی نیز در طول دوران حبس خود با شرکت در فعالیت‌ها و برنامه‌ها مذهبی و قرآنی از جمله کتابت قرآن کریم که به عنوان یکی از آثار نمونه و بی‌نظیر کشور نام گرفته، مشارکت داشته است.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gIOqF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *