اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
نماینده یزد و اشکذر تاکید کرد:

نبود امکانات در روستاها زمینه مهاجرت به حاشیه شهرها را تقویت می کند

شناسه خبر : 96422 | تاریخ انتشار : : 10 بهمن 1399 - 12:29 | ارسال توسط :

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: در گذشته ما بسیاری از مایحتاج خود را از روستاها تامین میکردیم و امروز متاسفانه باید حتی آب خوردن روستاها را از شهرها تامین کنیم و این اصلا درست نیست.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذردر مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید تلاش برای بهبود وضعیت زندگی مردم در اولویت کاری قرار گیرد گفت: نبود امکانات در روستاها زمینه مهاجرت به حاشیه شهرها را تقویت می کند.

جوکار در آیین کلنگ زنی فاز ۲ طرح مجتمع آبرسانی امام حسین (ع) به روستاهای بخش خضرآباد به مشکلات اقتصادی، رکود و تورم حاکم بر بازار اشاره کرد و اظهار داشت: باید شرایطی به وجود آید تا قدری از فشارهای اقتصادی وارد شده بر مردم کاسته شود.

وی تلاش برای بهبودی وضعیت زندگی مردم را مهم دانست و تصریح کرد: این پروژه در آستانه دهه مبارک فجر برای مردم کم برخوردار روستاهای بخش خضرآباد در حال کلنگ زنی است و انشاءالله بتواند قدری از مشکلات منطقه را بکاهد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در گذشته ما بسیاری از مایحتاج خود را از روستاها تامین میکردیم و امروز متاسفانه باید حتی آب خوردن روستاها را از شهرها تامین کنیم و این اصلا درست نیست.

جوکار با تاکید بر اینکه نبود زیرساختها و امکانات مناسب در روستاها موجب خالی شدن این مناطق می شود گفت: خط انتقال آب در بخش خضرآباد انشاءالله مشکلات این منطقه در حوزه آب را رفع میکند و مردم با مشکلات کمتری در زمینه تامین آب دست و پنجه نرم میکنند.

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تامین آب یکی از درخواست های اصلی مردم این منطقه است؛ بیان داشت: البته منطقه خضرآباد نیازهای اساسی دیگر هم دارد که باید سایر مسئولان نسبت به این موضوع مهم توجه لازم را داشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nkwyS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec