• کد خبر: 25710
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 11 آبان 1392 - 20:31
  جوکار نماینده اشکذر و یزد در مجلس:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در جلسه تودیع و معارفه استاندار یزد خطاب به استاندار جدید گفت: نباید مثل گذشته دیدگاه فکری افراد را حذف کنیم و همانند دیگر استان های همسایه که گرایشات را مدنظر قرار نمی دهندعمل کنیم.

  به گزارش اشکذر نیوز؛نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در جلسه تودیع و معارفه استاندار یزد اظهار داشت: دولت یازدهم با رویکرد مدیریتی نواندیش و ایده ای جدید پا به عرصه گذاشته  است و انتظار می رود گام هایی که  مسئولین  پیشین استانی تا به حال برداشتند را شتاب بخشند تا شاهد رشد و تعالی استان در تمامی عرصه ها باشیم.

  محمد صالح جوکار با اشاره به اینکه استان یزد به عنوان مرکزیت کشور، چها راه مواصلاتی ، قطب اقتصادی از ظرفیت های عظیم مردمی برخوردار است گفت: رشد استان  در جایگاه فرهنگی با توجه به القابی که امام راحل«ع» و رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان شهر« دارالعباده » داده اند زبانزد خاص و عام است.

  جوکار با قدردانی از استاندار پیشین فلاح زاده  وی را استانداری ولایت مدار سخت کوش، مخلص توصیف کرد و گفت: فلاح زاده  آنچه را که  در توانش بود  را برای استان گذاشت که در مدت حضور شش ساله اش بر مسند استاندار گام های خوبی برای استان برداشته شد.

  وی  خطاب به استاندار جدید گفت: نباید مثل گذشته دیدگاه فکری افراد را حذف کنیم و همانند دیگر استان های همسایه که گرایشات را مدنظر قرار نمی دهندعمل کنیم تا شاهد پیشرفت استان باشیم  و رشد متعادل و متوازن و ایجاد یک فرصت برای همه مردم فراهم شود.

  جوکار با اشاره به اینکه بیکاری در سطح استان به دو رقمی  شدن نزدیک شده است اضافه کرد: استان یزد از افراد سخت کوش و پرتوان بهره مند بوده و باید تمام مردم استان از بطور یکسان از خدمات استان بهرهمند شوند.

  نماینده مردم یزد و اشکذر به جایگاه  سوم صنعتی استان در کشور اشاره کرد و گفت: استان یزد درحالی از  لحاظ درآمدی رتبه ی ۱۴  را در کشور دارد که ازلحاظ دریافت اعتبارات  از رتبه ی ۲۹ را در سطح  کشور برخوردار است و باید این بی عدالتی در دستور کار استاندار جدید و مسئولین زربط قرار بگیرد.

  وی با اشاره به اینکه مسئله ی اول و آخر استان آب است  گفت: از مسولین کشور خواست تا این مسئله را پیگیری کنند چرا که مردم استان بدترین نوع آب را درتابستان آشامیدن ولی دم نیاوردند.

  جوکار ادامه داد یکی از مشکلات استان  وجود مسئله ی اتباع بیگانه در یزد است و  این درحالی که آنان از امکانات مردم استفاده می کنند ولی چیزی نصیبمان نمی شود حتی کار به جایی رسیده  که شاهد جرم و جنایات و به چالش کشیدن مسائل فرهنگی استان توسط اتباع بیگانه هستیم.

  *یزدرسا*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vFt35

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *