اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نایب قهرمانی فرانتک اشکذر؛ برد اتحاد رضوانشهر در دربی

شناسه خبر : 49287 | تاریخ انتشار : : 09 بهمن 1394 - 10:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، دو تیم همشهری فرانتک و اتحاد در ورزشگاه رضوانشهر به مصاف هم رفتند که بعد از 90 دقیقه، تیم اتحاد رضوانشهر انتقام شکست دور رفت را از فرانتک اشکذر گرفت. در نیمه اول، در دقیقه 7، محسن خلیلیان در محوطه جریمه تیم اتحاد صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن با […]

به گزارش اشکذر نیوز، دو تیم همشهری فرانتک و اتحاد در ورزشگاه رضوانشهر به مصاف هم رفتند که بعد از 90 دقیقه، تیم اتحاد رضوانشهر انتقام شکست دور رفت را از فرانتک اشکذر گرفت.
در نیمه اول، در دقیقه 7، محسن خلیلیان در محوطه جریمه تیم اتحاد صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن با عکس‌العمل خوب دروازه‌بان دفع شد و در برگشت توپ به مجتبی مهرابی رسید که حرکت او توسط بازیکن حریف متوقف شد که داور بازی در این صحنه مشکوک، اعتقاد به پنالتی نداشت.
در دقیقه 10، شوت سید احمد پورحسینی از پشت محوطه جریمه رضوانشهر، بعد از برخورد به زمین ناهموار، به شکل خطرناکی به کرنر رفت.
در دقیقه 12، سانتر زیبای حسن خلیلیان که در این بازی یکی از خوب‌های فرانتک بود، به جلال غلامزاده رسید و ضربه سر غلامزاده به گل تبدیل شد که توسط داور مردود اعلام شد.
در دقیقه 17، سانتر علی رضاییان از جناح راست، یوسف مرشدی را در موقعیت گل زنی قرار داد که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه 19، ضربه ایستگاهی سید احمد پورحسینی در پشت محوطه جریمه تیم رضوانشهر و ضربه سر هادی حسینی، محسن خلیلیان را در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان قرار داد و ضربه خلیلیان به شکل ناباورانه توسط دروازه‌بان به کرنر فرستاده شد.
در نیمه دوم و در دقیقه 52، تیم رضوانشهر صاحب یک ضربه کرنر شد و بازیکن جوان این تیم، مهدی مقیمی، توانست در این بازی از روی ارسال ضربه کرنر، اولین گل بازی را به ثمر برساند.
در دقیقه 55، ضربه ایستگاهی تیم اتحاد، با عکس‌العمل فوق‌العاده مهدی پورابوالحسنی همراه بود.
در دقیقه 74، حرکت تیم فرانتک از جناح راست و پرتاب اوت حسین دهقانی و اثرگذاری رضا نخعی، محسن خلیلیان را در موقعیت گل زنی قرارداد که ضربه آکروباتیک این بازیکن، بازی را به‌تساوی کشید.
در دقیقه 88،  تیم اتحاد رضوانشهر، صاحب ضربه پنالتی شد و یوسف مرشدی، توانست گل برتری تیم اتحاد را در این بازی به ثمر برساند.
بدین ترتیب، تیم فرانتک اشکذر در این بازی با نتیجه 2-1، شکست خورد و با توجه به توقف تیم زارچ مقابل تیم آریا یزد، در دو هفته مانده به پایان لیگ، نایب‌قهرمان لیگ برتر استان شد.
ترکیب تیم فرانتک:
مهدی پورابوالحسنی، حسین دهقانی، مصطفی دهقانی، رضا نخعی، احمد پورحسینی، جلال غلامزاده (ابوالفضل ناظم)، مجتبی مهرابی، هادی حسینی، حسن خلیلیان، محسن خلیلیان، نادر متین گوهر
سرمربی: علی‌محمد دهقانی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nAKeC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124