• کد خبر: 89893
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 اسفند 1398 - 23:01
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  فرماندار شهرستان اشکذر: واگذاری ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اشکذر به بخش خصوصی؛ در راستای خدمات رسانی بهینه به شهروندان در مناطق مختلف این شهرستان صورت خواهد گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر در دومین جلسه ساماندهی حمل و نقل عمومی مسیر یزد به اشکذر که با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر، نماینده سازمان اتوبوسرانی یزد و حومه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و عضو شورای اسلامی شهر زارچ برگزار شد؛ از واگذاری ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اشکذر به بخش خصوصی خبر داد و گفت: این اقدام در راستای خدمات رسانی بهینه به شهروندان در مناطق مختلف این شهرستان صورت خواهد گرفت.

  هادی هادی نسب بر حضور منظم رانندگان در این محور جهت رضایت بخشی شهروندان و استفاده بیشتر مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی تاکید کرد و ادامه داد: رانندگان موظف هستند  در قالب بخش خصوصی که در این زمینه معرفی میگردد، نسبت به دریافت پروانه بهره برداری از شهرداری اشکذر اقدام نمایند.

  وی با بیان اینکه نصب جی‌پی‌اس به نظارت هر چه بهتر اتوبوس های این مسیر کمک میکند؛ بیان داشت: این نظارت باعث می شود اطلاعات حرکت دقیق اتوبوس های عمومی ثبت و نظم و انضباط حکم فرما شود و تردد رانندگان در این مسیر به بهترین شکل مدیریت شود.

  در ادامه این جلسه در خصوص واگذاری حمل و نقل عمومی مسیر یزد به اشکذر به بخش خصوصی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید با رعایت ضوابط قانونی؛ شرکت منتخب در این زمینه معرفی گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xrE1l

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *