• کد خبر: 89720
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 9 اسفند 1398 - 22:02
  رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر تاکید کرد
  رئیس اداره صمت شهرستان اشکذر: از نانوایان شهرستان اشکذر تقاضا داریم به منظور پیشگیری از ابتلای خود و مردم به ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را داشته باشند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ میثم فلاح رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر با اشاره به انتشار ویروس کرونا گفت: از نانوایان شهرستان اشکذر تقاضا داریم به منظور پیشگیری از ابتلای خود و مردم به ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را داشته باشند.

  فلاح در ادامه بیان کرد: ما استفاده از دستکش‌های یکبار مصرف را به نانوایان پیشنهاد داده‌ایم و توصیه کردیم که حتی‌الامکان به جای دریافت پول از مشتریان؛ از دستگاه‌های کارتخوان استفاده کنند و از ورود افراد به داخل محیط نانوایی جدا خودداری نمایند و همچنین مردم نیز همکاری مناسب با نانوایان شهرستان را داشته باشند.

  وی تاکید کرد: البته بر اساس مقالات علمی، ویروس کرونا در اثر حرارت از بین خواهد رفت اما ضروری است که نانوایان هنگام ارائه نان به مشتری توجهات لازم را داشته باشند.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر با اشاره به اعلام نکات بهداشتی لازم به نانوایان از طریق پیامک و بروشور افزود: نانوایان مهم‌ترین غذای مردم این شهرستان را تامین می‌کنند و با این حال، رعایت بهداشت در تمامی شرایط از سوی این صنف به شدت الزامی است؛ لذا به همین منظور با همکاری اتحادیه صنف نانوایان شهرستان اشکذر سعی شده است؛ تا لوازم و مواد بهداشتی مورد نیاز نانوایان از جمله دستکش یکبار مصرف، ماسک، شوینده و ضد عفونی کننده‌های مورد نیاز نانوایان با قیمت مناسب و در اسرع وقت از طریق دفتر اتحادیه نانوایان تحویل نانوایان گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WVeEe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *