اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

رفع مسائل و مشکلات واحدهای شهرک صنعتی نیکو در جهت رونق فضای کسب و کار در حداقل زمان

شناسه خبر : 87976 | تاریخ انتشار : : 24 دی 1398 - 17:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ مسائل و مشکلات شهرک صنعتی نیکو شهرستان اشکذر با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار، مهدی جعفری‌پور شهردار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، روسای ادارات صمت، مخابرات، برق، گاز شهرستان اشکذر، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ مسائل و مشکلات شهرک صنعتی نیکو شهرستان اشکذر با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار، مهدی جعفری‌پور شهردار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، روسای ادارات صمت، مخابرات، برق، گاز شهرستان اشکذر، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر و جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی نیکو این شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

در این جلسه فرماندار اشکذر با بیان اینکه شهرک صنعتی نیکو اشکذر با ۵۵۰ هکتار از جمله شهرک های صنعتی زیر مجموعه شهرداری اشکذر به شمار می رود؛ گفت: ایجاد بستر و فراهم نمودن زیرساخت‌های مورد نیاز این شهرک از جمله وظایف شهرداری اشکذر به شمار می رود که انتظار می رود واحد‌های تولیدی و صنعتی شهرک نیکو در این زمینه با شهرداری مشارکت نمایند.

هادی هادی نسب افزود: در حال حاضر تعداد ۱۵۰ واحد در شهرک نیکو در حال فعالیت  میباشد و میطللبد که جهت رونق فضای کسب و کار و هم چنین رفع مسائل و مشکلات واحدهای این شهرک در حداقل زمان اقدامات لازم صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در بازدیدهای متعددی که طی ماه‌های گذشته از واحدهای شهرک صنعتی نیکو صورت گرفته است؛ عمده مشکلات مطرح شده از سوی صنعتگران مربوط به انشعاب گاز، ایجاد شبکه تلفن، آسفالت، فضای سبز و زه کشی آبهای سطحی این شهرک بوده است و ضرورت دارد در این جلسه مشترک راهکارهای لازم جهت رفع آنها توسط ادارات مرتبط ارائه گردد.

در ادامه این جلسه جعفری‌پور شهردار اشکذر با بیان اینکه شهرداری اشکذر در سال جاری بالغ بر ۳ میلیارد تومان در این شهرک هزینه کرده است؛ گفت: نامگذاری معابر، زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت بلوار اصلی، تامین روشنایی و احداث شبکه آب، برق و گاز شهرک صنعتی نیکو از جمله اقداماتی است که توسط شهرداری اشکذر در این شهرک انجام شده است.

جعفری پور با تاکید بر رفع موانع تولید در این شهرک صنعتی گفت: تسریع درخدمات و رفع موانع تولید واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در این شهرک صنعتی از جمله اولویت های شهرداری اشکذر و شورای اسلامی شهر اشکذر بوده است و تا حد توان در این زمینه اقدامات لازم صورت گرفته است.

شهردار اشکذر داشتن ورودی های متعدد را از جمله مشکلات عمده شهرک صنعتی نیکو عنوان کرد و گفت: نشست‌های مشترک متعددی در سطح شهرستان و استان یزد تشکیل شده تا یک ورودی برای این شهرک در نظر گرفته شود ولی متاسفانه بنا به مسائلی هنوز این موضوع محقق نشده و میطلبد که این موضوع نیز به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی به مشکل آب‌های سطحی این شهرک اشاره کرد و افزود: باید با محوریت فرمانداری شهرستان اشکذر و همچنین مشارکت اداره کل آب منطقه‌ای استان یزد ترتیبی اتخاذ شود تا مقدمات لازم برای جمع آوری، برداشت و تصفیه آب‌های سطحی این شهرک صنعتی فراهم شود تا بتوان از آب تصفیه شده؛ مجددا در چرخه تولید واحدهای فعال در این شهرک صنعتی استفاده نمود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PsD2o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec