اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

میبدیها در دقیقه 96 جام را از دستان مربی اشکذری گرفتند/ اشکذر با مقام چهارمی لیگ را به پایان رساند

شناسه خبر : 80152 | تاریخ انتشار : : 18 اسفند 1397 - 14:54 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر، در آخرین بازی فصل لیگ برتر فوتبال استان یزد مقابل تندیس زارچ قرار گرفتند. تیم فوتبال فرانتک در حالی رو در روی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که می توانست با پیروزی در این دیدار و باخت حریف های مهریزی […]

به گزارش اشکذر خبر، از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر، در آخرین بازی فصل لیگ برتر فوتبال استان یزد مقابل تندیس زارچ قرار گرفتند.

تیم فوتبال فرانتک در حالی رو در روی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که می توانست با پیروزی در این دیدار و باخت حریف های مهریزی و میبدی خود به قهرمانی در رقابت های لیگ برتر فوتبال استان یزد دست یابد.

اشکذر که تنها برای پیروزی به میدان رفته بود با در نظر گرفتن سایر نتایج بازیهای همزمان لیگ به دروازه میزبان حملات زیادی را ترتیب داد ولی در دو نیمه نتوانست دروازه حریف سنتی خود را باز کند.

تندیس بدون نگرانی از سایر نتایج لیگ برتر با یک بازی دفاعی توانست از زد حمله های خود به خوبی استفاده کند و دروازه اشکذر را دو بار باز کند.

در دیگر بازی های همزمان لیگ استان یزد تیم فوتبال میرک کیش مهریز با مربیگری علی محمد دهقان اشکذری توانست با نتیجه سه بر صفر از ابومسلم یزد ببرد وتا دقایق پایانی بازی خود را برای جشن قهرمانی لیگ آماده کند ولی این تیم فوتبال مهربد میبد بود که با گل برتری خود در دقیقه ششم وقت های تلف شده نیمه دوم، جام قهرمانی لیگ برتر استان را به نام خود ثبت کرد.

نتایج هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال استان یزد – بزرگداشت شهدا

مهربد میبد۲ آدران یزد۱
ورزشگاه شهیدچمران میبد

تندیس زارچ۲ فرانتک اشکذر۰
ورزشگاه ۱۷ شهریور زارچ

پاس خاتم۴آریای یزد۲
ورزشگاه آزادی خاتم

ابومسلم یزد۰میرک کیش مهریز۳
ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد

فولادآلیاژی یزد۳ موعود اردکان ۰
ورزشگاه شهید نصیری یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lVhSS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124