اشکذر خبر


موکب کتابخوانی مهدیه اشکذر کاندیدای «خبر خوب» خبرگزاری فارس شد

شناسه خبر : 110544 | تاریخ انتشار : : ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵ | ارسال توسط :

«موکب کتابخوانی و نذر کتاب»  گروه فرهنگی رهبر کتابخوان مهدیه اشکذر کاندیدای خبر خوب خبرگزاری فارس شد

به گزارش اشکذر خبر: «موکب کتابخوانی و نذر کتاب» گروه فرهنگی رهبر کتابخوان مهدیه اشکذر کاندیدای خبر خوب خبرگزاری فارس شد.

خبرگزاری فارس  هدف و نحوه شرکت در  «جشنواره خبر خوب» را چنین شرح می دهد : « چند سالی است رویکردی با عنوان «خبرخوب» در خبرگزاری فارس هم شکل گرفته  است.می‌خواهید منتظر بنشینید تا اخبار تلخ، هر بلایی می‌خواهند بر سر شما و خانواده و اطرافیان‌تان بیاورد؟‌
از خوبی‌ها خبر تهیه کنید و آنها را نشر دهید. فرق نمی‌کند موضوع خبر شما پیشرفت کشور در یک عرصه علمی و صنعتی باشد یا یک اقدام نوعدوستانه توسط یک هموطن. در «خبرخوب» مهم  این است که هم خوب ببینید و هم خوبی‌ها را ببینید. بگذارید همه بدانند که چه نعمت‌هایی در اطرافمان وجود دارد که در هجوم سیاه اخبار بد، از چشم‌ها پوشانده شده‌اند. از گفتن خوبی‌ها خجالت نکشید و نگران واکنش دیگران نباشید. شاید برای مدتی کوتاه، این زیبایی‌ها برای چشم و گوش‌هایی که سال‌ها ناچار به دیدن و شنیدن تلخی‌ها بوده‌اند عجیب به نظر بیاید، ولی خیلی زود لذت خوبی‌ها بقیه را با شما همراه می‌کند.»

«موکب کتابخوانی و نذر کتاب»  گروه فرهنگی رهبر کتابخوان مهدیه اشکذر  از تاریخ ۱۰ شهریور الی ۱۴ شهریور در حیاط مسجد مهدیه برپا بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yGFNb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *