اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

موسسه حامیان حیات پاک پیام تقدیر صادر کرد

شناسه خبر : 92624 | تاریخ انتشار : : 24 تیر 1399 - 10:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی استعفای مهدی جعفری‌پور شهردار سابق اشکذر موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر با صدور تقدیرنامه از خدمات ارزنده وی تقدیر کرد. محمد حسن طالبیان مدیرعامل این موسسه در تقدیرنامه خود آورده است: خدمت به خلق عبادت است. امام علی(ع) جناب آقای مهندس مهدی جعفری پور اشکذری با سلام و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی استعفای مهدی جعفری‌پور شهردار سابق اشکذر موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر با صدور تقدیرنامه از خدمات ارزنده وی تقدیر کرد.

محمد حسن طالبیان مدیرعامل این موسسه در تقدیرنامه خود آورده است:

خدمت به خلق عبادت است. امام علی(ع)
جناب آقای مهندس مهدی جعفری پور اشکذری
با سلام و تحیات
بی گمان عرصه مدیریت شهری در نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از شایسته ترین عرصه های خدمتگزاری به مردم و از ارکان تاثیرگذار بر عمران و آبادانی شهرهاست.

خداوند متعال را شاکریم که شهرداری اشکذر در دوران ۵ ساله مدیریت شما، شهر اشکذر را به خواست های دیرین خود نزدیک کرد و کنش های بزرگ و خیزش های سترگی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و خدماتی کردید. لازم می دانیم به مصداق بارزحدیث شریف
“لایشکرالله من لا یشکر الناس”
از زحمات و تلاش های صادقانه جناب عالی در خدمت خالصانه به مردم و رشد و توسعه روزافزون شهرستان اشکذر صمیمانه تشکر نموده؛ سلامتی و توفیق روزافزون شما را از خدای سبحان مسالت نماییم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TyDD8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec