اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

«موزه وایمار آلمان» میزبان آثار هنرمند یزدی+تصاویر

شناسه خبر : 51963 | تاریخ انتشار : : 30 فروردین 1395 - 11:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ نمایشگاه فرهنگی مذهبی عکس، شامل تصاویری از آداب عزاداری امام حسین (ع) به مدت ۴ روز در فروردین ماه سال جاری، در کاخ موزه آلمان برگزار شد و مورد استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان قرار گرفت. در این نمایشگاه ۲۵ قطعه عکس از عکاسان برتر ایران در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)؛ نمایشگاه فرهنگی مذهبی عکس، شامل تصاویری از آداب عزاداری امام حسین (ع) به مدت ۴ روز در فروردین ماه سال جاری، در کاخ موزه آلمان برگزار شد و مورد استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در این نمایشگاه ۲۵ قطعه عکس از عکاسان برتر ایران در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت که 2 اثر آن از آثار مهدی دهقانی عکاس برجسته اشکذری بود.

در کارنامه فرهنگی هنری این هنرمند که پیش‌ازاین نیز افتخارات دیگری برای استانمان به ارمغان آورده است، آثاری همچون چاپ چندین عکس در مجله تخصصی چیدمان، برگزاری ۷ دوره نمایشگاه انفرادی عکس، حضور در چندین نمایشگاه گروهی منتخب عکاسان استان در عکاسی از جاذبه‌های گردشگری استان البرز، کسب رتبه نخست دوسالانه ملی عکس با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی، کسب رتبه نخست جشنواره سراسری مدرسه عشق، کسب رتبه نخست چهارمین جشنواره ملی عکس بنیاد ایران‌شناسی، عکاس چندین فیلم داستانی، و… را می‌توان مشاهده نمود.

این هنرمند خوش‌ذوق از به پایان رسیدن مجموعه عکس‌های کویر خود (که از شاهکارهای این هنرمند به حساب می‌آید) خبر داد و گفت در صورت حمایت مالی اسپانسر آماده به نمایش درآوردن این آثار می‌باشد.

گفتنی است این نمایشگاه باهدف معرفی مکتب عاشورا در شرایطی که در دنیاگرایشی روزافزون به اسلام وجود دارد، برپا شد و تلاش شد تا با معرفی جاذبه‌های فرهنگ دینی و مذهبی، گردشگران اروپایی را به استان یزد جذب کند.

 mahdi dehghani2 m-d مهدی-دهقانی-اشکذری-1
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nUR9C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec