اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه

مهمترین وظیفه رسانه ها ایجاد وحدت/رسانه های شهرستان اشکذر از تفاوتها بنویسند نه از اختلافات

شناسه خبر : 30642 | تاریخ انتشار : : ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۹ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، نشست اصحاب رسانه  و خبرنگاران شهرستان اشکذر  با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، فرماندار اشکذر ، بخشدارمرکزی و خضرآباد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در محل سرای محبت رضوانشهر برگزار شد. داود پاک طینت مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در این نشست با اشاره به شرایط خاص […]

به گزارش اشکذر نیوز، نشست اصحاب رسانه  و خبرنگاران شهرستان اشکذر  با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، فرماندار اشکذر ، بخشدارمرکزی و خضرآباد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در محل سرای محبت رضوانشهر برگزار شد.

نشست خبرنگاران اشکذر

داود پاک طینت مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در این نشست با اشاره به شرایط خاص شهرستان اشکذر یکی از وظایف رسانه در این شهرستان را ایجاد وحدت عنوان کرد و افزود: مهمترین نیاز برای توسعه در اشکذر وحدت است و بدون آن پتانسیل ها و نیروها برای مسائل جزیی به هدر می رود.

پاک طینت اظهار داشت: رسانه ها از اختلاف ها ننویسند زیرا اختلافها  کینه و بغض را بیشتر می کند بلکه از تفاوت ها بگویند تا این تفاوتها باعث بیان استعداد و مزیتهای هر منطقه و بخش شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزدبا اشاره به  آغاز هفته دولت  از 24 مرداد تصریح کرد: شعار امسال در هفته دولت ” آرامش و اميد ” است و اين دو مقوله به عنوان دستاورد دولت تدبير و اميد معرفي مي شود.

وی با بیان اینکه صداقت امید را در دل مردم زنده می کند افزود: از رسانه ها می خواهیم تا با هر گرایش در قلم فرسایی خود واقعیات را مد نظر داشته باشند و صداقت را سر لوحه خود قرار دهند.

فرماندار اشکذر نیز در ابتدای این نشست با تشریح برنامه های هفته دولت در شهرستان اشکذر گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در یک سال گذشته ارائه داد.

 

نشست خبرنگاران اشکذر

شاه حسینی اجرایی شدن سند چشم‌انداز توسعه شهرستان را گامی موثر در توسعه متوازن بر اساس مزیتهای هر منطقه توصیف کرد.

وی همچنین از اتمام گاز رسانی به روستاهای بخش خضرآباد، و مراحل پایانی گاز رسانی به روستای حاجی آباد بخش مرکزی خبر داد.

فرماندار اشکذر حقوق شهروندی، توجه به سازمانهای مردم نهاد و رسانه های مکتوب محلی را از موضوعات مهمی که در دستور کار فرمانداری بوده است بر شمرد.

در پایان این جلسه خبرنگاران شهرستان به بیان دیدگاهها و مشکلات خود در عرصه خبری پرداختند.

نشست خبرنگاران اشکذر

راه اندازی اتاق خبر شهرستان، تهیه حداقل امکانات برای خبرنگاران رسانه ملی و همکاری روابط عمومی ادارات شهرستان با رسانه ها از مهمترین عناوین مطرح شده توسط خبرنگاران بود.

نشست خبرنگاران اشکذر

تجلیل از خبرنگاران و گرفتن عکس یادگاری پایان بخش این نشست بود.

نشست خبرنگاران اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Lr6rZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه