• کد خبر: 19933
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 27 فروردین 1392 - 15:03
  شاعران استان یزد بخوانند
  مسئول بسیج هنرمندان استان یزد، مهلت ارسال آثار به پنجمین همایش فصلی اوج هنر را پایان فروردین‌ماه جاری اعلام کرد

  علی‌محمد پارساییان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: همایش اوج هنر به صورت فصلی برگزار می‌شود و همایش فصل بهار قرار است با موضوع شعر برگزار شود.

  وی ادامه داد: بر این اساس شورای شعر بسیج هنرمندان استان یزد فعالیت خود را آغاز و فراخوان شرکت شاعران استان در این همایش را منتشر کرده است.

  پارساییان خاطرنشان کرد: بر اساس این اعلام، شاعران استان یزد برای شرکت در پنجمین همایش فصلی اوج هنر، تا پایان فروردین‌ماه برای ارسال آثار خود مهلت دارند.

  وی یادآور شد: این همایش با توجه به مناسبت‌های ملی‌ و مذهبی، با موضوع بهار، میلاد حضرت علی اصغر (ع)، آزادسازی خرمشهر و … برگزار می‌شود و شاعران استان باید آثار خود را با موضوع‌های یاد شده ارسال کنند.

  پارساییان با بیان اینکه بسیج هنرمندان برنامه‌های هنری خود را با موضوع‌های ارزشی برگزار می‌کند، افزود: برخی سوژه‌ها کمتر مورد توجه قرار گرفته و تلاش می‌شود با تعیین سوژه‌ و موضوع، وضعیت کمی و کیفی آثار هنری به ویژه شعر را در این زمینه‌ها ارتقا دهیم.

  پارساییان با بیان اینکه این همایش بخش کودکان را به طور جداگانه پذیرش و داوری می‌کند، عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین‌ماه در موضوع‌های یاد شده به شماره 6284855 فکس یا به آدرس wjhonar@gmil.com یا شماره فاکس 6284855 ایمیل کنند.

  وی تاکید کرد: زمان برگزاری این همایش پس از دریافت آثار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UCl9L

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *