اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مهربد ترمز فرانتک را کشید/ میبدی ها صدر جدول را از اشکذر گرفتند

شناسه خبر : 78816 | تاریخ انتشار : : 28 دی 1397 - 14:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، از چارچوب رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه تیم فوتبال مهربد میبد میهمان این تیم بود. اشکذر که با پنج پیروزی و دو تساوی جایگاه اول لیگ برتر فوتبال استان را دراختیار داشت ظهر پنجشنبه به مصاف تیم دوم جدول رفت که قهرمانی […]

به گزارش اشکذر خبر، از چارچوب رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه تیم فوتبال مهربد میبد میهمان این تیم بود.

اشکذر که با پنج پیروزی و دو تساوی جایگاه اول لیگ برتر فوتبال استان را دراختیار داشت ظهر پنجشنبه به مصاف تیم دوم جدول رفت که قهرمانی دور پیش این رقابت ها را در کارنامه داشت.

در دقیقه یک نیمه اول، تیم فوتبال مهربد توانست با یک شوت دروازه تیم فوتبال فرانتک باز کند تا در همان دقیقه اول به پیروزی در این بازی امیدوار شود.

دومین ترکش مهربد دقیقه ۲۷ نیمه دوم به قلب فرانتک شلیک شد تا در همان نیمه اول میزبان بتواند با دو گل از تیم صدر جدول پیش افتد.

۴۵ دقیقه دوم بازی هر دو تیم برای باز کردن دروازه یک دیگر تلاش کردند ولی هیچ کدام از حملات دو تیم نتیجه ای نداشت تا بازی با همان دوگل دقایق اولیه مهربد به پایان برسد.

گفتنی است تیم فوتبال فرانتک با این باخت جایگاه اولی خود در لیگ برتر فوتبال استان یزد را با جایگاه دومی میبد عوض کرد تا میبدی ها پس از هشت هفته با تفاضل گل بهتر به صدر جدول برسند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WK7VD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124