• کد خبر: 25191
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 مهر 1392 - 20:09
  افتخاری دیگر برای شهرستان اشکذر:
  مهدی بیکی بندرآبادی کاراته کار سبك «كن شين»كه به نمايندگي از ايران در مسابقات جهاني ژاپن شركت كرده بود موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات گردید.

  به گزارش اشکذر نیوز، مهدی بیکی بندرآبادی کاراته کار سبک «کن شین»که به نمایندگی از ایران در مسابقات جهانی ژاپن شرکت کرده بود موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات گردید.

  در مسابقات جهانی سبک کن شین کاراته که در شهر توکیو ژاپن با حضور نمایندگان ۱۲ کشور برگزار شد، تیم کشورمان موفق شد توسط یاسر عادل دوست به مدال طلا و مهدی بیکی بندرآبادی به مدال نقره دست یابد.

  در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم یاسر عادل دوست با شکست دادن کاراته کای آمریکایی مدال طلای این وزن را کسب کرد و مهدی بیکی بندرآبادی در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم در فینال مغلوب نماینده ژاپن شد و به مدال نقره رسید.

  بیکی  با بیان اینکه از نه سالگی به این ورزش روی آورده افزود: تا کنون موفق به کسب مدال های مختلف کشوری و استانی از جمله کسب مقام اول استانی طی سال های ۷۶-۷۲ ، و مقام اول کشور در سال ۷۶ شده ام.

  وی این نتیجه را در درجه اول حاصل  لطف و عنایت خداوند و حاصل تلاش های بی وقفه خود دانست که به انگیزه کسب رتبه در مسابقات جهانی شبانه روز تمرین کرده است.

  بیکی با بیان اینکه در این مدت از حمایت هیچ نهاد دولتی اهم از وزارت خانه ها تا نهاد های  ورزشی بهره نبرده است خاطر نشان کرد: تمام موفقیت خود را مرهون تلاش خود و زحمت های مربی کاردانم سعید عدالت نیا می دانم.

  امیدواریم مسئولین امر به استعداد های موجود در استان یزد توجه لازم را مبذول نمایند، قطعا اگر بیکی و امثال بیکی ها که بدون هیچ پشتوانه ای و با تمرین و تلاش شخصی خود و با حداقل امکانات به این نتایج دست پیدا می کنند قدری از طرف مسئولین حمایت می شدند تا کنون نتایج به مراتب درخشانتری را شاهد بودیم.
  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oOZUH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *