اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124
فرماندار شهرستان اشکذر:

منافع اشخاص را با سلامت مردم معامله نکنید

شناسه خبر : 94798 | تاریخ انتشار : : 07 آبان 1399 - 0:33 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس خطاب به تیم‌های نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا، با تأکید بر اینکه منافع اشخاص را با سلامت مردم معامله نکنید؛ تصریح کرد: در برخورد با متخلفان به هیچ وجه مماشات نکنید.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار و رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان اشکذر در نشست پیشگیری و مقابله با کرونا خطاب به تیم‌های نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا، با تأکید بر اینکه منافع اشخاص را با سلامت مردم معامله نکنید؛ تصریح کرد: در برخورد با متخلفان به هیچ وجه مماشات نکنید.

هادی‌نسب همچنین با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا و وضعیت ویژه همزمانی شیوع ابتلا به ویروس کرونا، آنفولانزا و سرماخودگی افزود: مدیران شهرستان اشکذر ضمن حفظ همدلی و همراهی در راستای نظارت جدی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مقابله با ویروس کرونا را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

گفتنی است ستاد مقابله با کرونای شهرستان اشکذر با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در این شهرستان مقرر کرد: کلیه مراسم‌ها و برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و مذهبی و همچنین پخت آش و غذاهای نذری که معمول است و منجر به تجمع افراد می‌شود؛ تا اطلاع ثانوی اکیداً ممنوع است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/usOOY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124