اشکذر خبر

ممنوعیت تردد بدون ماسک در کلیه اماکن فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد

شناسه خبر : 92653 | تاریخ انتشار : : ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی مدیر کل فرودگاه بین المللی استان یزد با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس مبنی بر لزوم استفاده از ماسک در تمام اماکن عمومی و محل‌های تجمع؛ گفت: تردد در ترمینال‌ها و تمام اماکن سرپوشیده […]

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی مدیر کل فرودگاه بین المللی استان یزد با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس مبنی بر لزوم استفاده از ماسک در تمام اماکن عمومی و محل‌های تجمع؛ گفت: تردد در ترمینال‌ها و تمام اماکن سرپوشیده فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد بدون ماسک ممنوع است.

وی در ادامه اظهار کرد: اجرای این مصوبه از ۱۵ تیرماه در فرودگاه بین المللی یزد اجرایی شده است؛ اما برخی مسافران از ماسک استفاده نمی‌کنند؛ که در همین رابطه تمهیدات لازم در ترمینال مسافری این فرودگاه جهت تهیه ماسک در نظر گرفته شده است.

محمدی داشتن ماسک برای تمام کارکنان در فرودگاه یزد را الزامی دانست و بیان کرد: کارکنان شاغل در فرودگاه یزد با توجه به شیوع ویروس کرونا ملزم به استفاده از ماسک در تمام نقاط فرودگاه هستند.

کدیرکل فرودگاه بین المللی یزد از مسافران، پرسنل و مشایعت کنندگان خواست قبل از عزیمت به فرودگاه نسبت به تهیه و استفاده از ماسک اقدام کنند.

خاطر نشان میگردد؛ پیش از این فرودگاه بین المللی یزد با نصب بنرهای هشدار و ارسال دستورالعمل به شرکت های هواپیمایی استفاده از ماسک برای مسافرین و کارکنان را الزامی کرده بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/M6rRI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *