اشکذر خبر

ملاک برای انتخاب اعضای شعب اخذ رأی تجربه و توانایی است

شناسه خبر : 63585 | تاریخ انتشار : : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،  محمدعلی شاه‌حسینی در نشست مشترک هیئت اجرایی و نظارت شهرستان اشکذر که به‌منظور تعیین نهایی اعضای شعب اخذ رأی برگزار شد اظهار داشت: ملاک همه ما در انتخابات باید عمل به مر قانون باشد و نباید در اجرای قوانین انتخاباتی کوتاهی شود.  وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری […]

به گزارش اشکذر خبر ،  محمدعلی شاه‌حسینی در نشست مشترک هیئت اجرایی و نظارت شهرستان اشکذر که به‌منظور تعیین نهایی اعضای شعب اخذ رأی برگزار شد اظهار داشت: ملاک همه ما در انتخابات باید عمل به مر قانون باشد و نباید در اجرای قوانین انتخاباتی کوتاهی شود.

 وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ امانت و آراء مردم بیان داشت: اعضای شعب اخذ رأی در شهرستان ضمن اینکه نباید له یا علیه کاندیدی خاص عمل نمایند می‌بایست اصل بی‌طرفی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار اشکذر در بخش دیگر صحبت‌های خود بابیان اینکه شعب اخذ رأی در شهرستان اشکذر نهایی شده است تصریح کرد: ملاک برای انتخاب اعضای شعب توانمندی، تجربه و آشنایی کافی نسبت به ساکنان بومی به‌ویژه در روستاها بوده است.

وی  اولویت کنونی اعضای هیئت اجرایی شهرستان اشکذر را بازدید از 44 شعب اخذ رأی دانست و افزود: این بازدید به‌منزله تأیید نهایی شعبه اخذ رأی می‌باشد.

شاه حسینی  تصریح نمود: اعضا هیئت اجرایی در بررسی‌های خود فرم‌های مخصوصی را تکمیل می‌کنند و درصورتی‌که نقصی در شعب مشاهده نمایند موارد را به دبیرخانه اعلام می‌کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Y3oCf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *