اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مقتل خوانی را باید در اشکذر پایه گزاری کرد/ هیات مذهبی شهرستان بیشتر از مداحان بومی استفاده کنند

شناسه خبر : 46595 | تاریخ انتشار : : 20 آبان 1394 - 23:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، جلسه گردهمایی مسئولین هیات مذهبی اشکذر با حضور امام جمعه، شهردار اشکذر، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین هیات مذهبی اشکذر در مکان دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد. امام جمعه اشکذر در این جلسه به طریقه عزاداری در مراسمات عزاداری پرداخت و گفت: اگر در مراسمات مذهبی مقتل خوانی پایه گزاری شود کار […]

به گزارش اشکذر نیوز، جلسه گردهمایی مسئولین هیات مذهبی اشکذر با حضور امام جمعه، شهردار اشکذر، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین هیات مذهبی اشکذر در مکان دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد.

امام جمعه اشکذر در این جلسه به طریقه عزاداری در مراسمات عزاداری پرداخت و گفت: اگر در مراسمات مذهبی مقتل خوانی پایه گزاری شود کار بسیار پسندیده ایی است که این کار امسال برای اولین بار توسط حسینیه شهدا اشکذر اجرا شد که امیدواریم با اجرای صحیح آن این امر در سال های آینده هم اجرا شود.

“محمد رضا طالبیان” به استفاده از مداحان بومی شهرستان در هیات مختلف شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: هیات مذهبی باید بیشتر از مداحان بومی در هیات عزاداری خود استفاده کنند.

طالبیان برگزاری مراسم عزاداری باشکوه را با حضور هیات مذهبی شهرستان در اربعین امام حسین (ع) را خواستار شد و افزود: ان شاالله در اربعین امام حسین (ع) مراسمی در خور شان این امام همام  در شهرستان اشکذر داشته باشیم.

شهردار اشکذر نیز در ادامه جلسه ضمن تشکر از تمامی هیات مذهبی شهرستان بیان کرد: باید زمینه حضور هیات مذهبی شهر اشکذر به عنوان مرکز شهرستان در سایر نقاط شهرستان مهیا شود تا باعث ایجاد همدلی در کل شهرستان شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0EoAL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124