• کد خبر: 87882
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 21 دی 1398 - 11:06
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر، اظهار داشت: مقام شهید بالاتر از این است که بشود با تشییع جنازه باشکوه از آنها تشکر کرد، مقام شهدا در قیامت ظاهر خواهد شد و آنجاست که می توان از حقیقت جایگاه شهدا با خبر شد.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این شهر با تشکر از همه مردم ایران جهت حضور بی نظیر در مراسم تشییع جنازه پیکر مطهر شهید قاسم سلیمانی، گفت:به حمد خدا ملت شریف ایران اسلامی مراسم تشییع باشکوهی برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار کردند که نشانگر درک و فهم ملت ایران را نشان می دهد.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان افزود: افرادی هستند که دوره ای در زندگانی خود اهل مجاهدان بودند ولی پس از سپری کردن چندی از زندگانی خود کاملا تعغیر کردند و به جمع آوری مال رو آوردند و از راه درستی که انتخاب کرده بودند دور شدند.

  وی افزود: اما افرادی وجود دارند که همانند شهید سلیمانی، در تمام زندگی خود جهاد کردند و مزد این جهادش را به خوبی با شهادت در راه خدا گرفتند.

  طالبان ادامه داد: قدرت را افرادی برای ایران آوردند که همه زندگی خود را برای خدا وقف و در راه خدا حرکت کردند که عده ایی از آنها نیز شهید  و عده ایی در آرزوی شهادت اند.

  امام جمعه اشکذر اظهار داشت: مقام شهید بالاتر از این است که بشود با تشییع جنازه باشکوه از آنها تشکر کرد، مقام شهدا در قیامت ظاهر خواهد شد و انجاست که می توان از حقیقت جایگاه شهدا با خبر شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PRnDJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *