• کد خبر: 86092
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 25 آبان 1398 - 06:49
  مرکز سلامت محیط و کار یکی از مراکز مهم زیرمجموعه معاونت بهداشت وزارت بهداشت می‌باشد که تدوین سیاست‌ها و دستورالعمل‌ها و اجرا و اعمال قوانین مربوط به بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای را در سراسر ایران عهده‌دار است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مرکز سلامت محیط و کار یکی از مراکز مهم زیرمجموعه معاونت بهداشت وزارت بهداشت می‌باشد که تدوین سیاست‌ها و دستورالعمل‌ها و اجرا و اعمال قوانین مربوط به بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای به عهده این اداره میباشد.

  اما حالا و در شهرستان اشکذر؛ گویا ماهیت وجودی این اداره زیر سوال رفته است. چه اینکه طی گزارش یکی از شهروندان ساکن در خیابان پاسداران که در همسایگی یک کارگاه حلاجی قرار گرفته است و برغم تمام پیگیری‌های انجام شده از سوی وی، شهرداری و حتی صدور حکم پلمپ از سوی دادستان محترم این شهرستان؛ به دلیل نظر غیر حرفه‌ای کارشناس این اداره؛ شهرداری اشکذر نیز از اجرای حکم و با تکیه بر مفاد قانونی امتناع می‌ورزد.

  این شهروند با ابراز گلایه از مجموعه بهداشت محیط کسب و کار شهرستان اشکذر میگوید: با وجود سر و صدای بیش از حد مجاز (بیشتر ۸۰ دسی‌بل) اما کارشناس اداره بهداشت؛ حکم بر منع پلمب این واحد آلاینده داده است؛ که جای تعجب بسیار زیادی دارد.

  امید است با توجه و عنایت این اداره محترم؛ دغدغه تمام شهروندان مرتفع شود و محیطی امن و پایدار برای زندگی تک‌تک شهروندان فراهم گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c3icy

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *