اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

معرفی پیشکسوت خبر و رسانه شهرستان اشکذر به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری پانا در یزد

شناسه خبر : 82535 | تاریخ انتشار : : 21 تیر 1398 - 14:20 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، رئیس سازمان دانش‌آموزی استان یزد در نشست روسای سازمان های دانش‌آموزی شهرستان ها و مناطق استان، “محمدرضا قانع عزآبادی” را به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری پانا در یزد معرفی کرد. “محمدرضا قانع” از پیشکسوتان فرهنگی و از اولین خبرنگاران پانا در استان یزد است که کار رسانه ای خود را از […]

به گزارش اشکذر خبر، رئیس سازمان دانش‌آموزی استان یزد در نشست روسای سازمان های دانش‌آموزی شهرستان ها و مناطق استان، “محمدرضا قانع عزآبادی” را به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری پانا در یزد معرفی کرد.

“محمدرضا قانع” از پیشکسوتان فرهنگی و از اولین خبرنگاران پانا در استان یزد است که کار رسانه ای خود را از سال 72 به عنوان خبرنگار صدا و سیما در رستاق آغاز کرد.

وی علاوه بر خبرنگاری آزاد صدا و سیما در اشکذر و رستاق، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در شهرستان اشکذر را نیز به عهده داشت.

قانع همزمان با سایت های خبری استانی و شهرستانی همچون یزد فردا و نشریاتی همچون روزنامه پیمان، هفته نامه یزد امروز، نشریه رستاق، ارمغان اشکذر و نسیم رضوانشهر همکاری داشته است.

وی در آخرین سمت کاری خود بعنوان رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ارتباط خوب و موثری با رسانه های استان داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Abn1U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec