• کد خبر: 40928
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 خرداد 1394 - 07:58
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، در نشست معاونان فرمانداری‌های استان، معاونان را بپشتیبان فرماندار در مواقع حساس دانست.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با معاونان فرمانداری‌های استان نشستی در محل سرای محبت رضوانشهر برگزار کرد.

  در این نشست طالبی با اشاره به وظایف و جایگاه معاون فرماندار جایگاه بالایی است، اظهار داشت: معاونان فرماندار باید با ادارات شهرستان تعامل و همبستگی به وجود آورند.

  معاون استاندار بابیان اینکه باید هماهنگی و تعامل بین فرماندار و معاون فرماندار وجود داشته باشد خاطرنشان کرد: معاون فرماندار باید به عنوان حامی و پشتیبان قوی فرماندار در مواقع حساس باشد.

  وی ضمن تأکید بر این نکته که مبنای این دولت استفاده از نیروهای کارکشته و متعهد است اضافه کرد: معاون فرماندار باید در جهت تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید حرکت کند و در برخورد با مردم و تعامل با ادارات نمونه باشد.

  در ادامه طالبی با اشاره به انتخابات پیش رو، از فرمانداران و معاونان آنان خواست تا زمینه یک انتخابات سالم را فراهم کنند.

  در ابتدای این نشست محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار اشکذر، گزارشی از برنامه‌های انجام‌شده این فرمانداری در سال گذشته و برنامه‌های سال جاری ارائه داد.

  همچنین هریک از معاونین با بیان نقطه نظرات و پیشنهاد‌ها خود به بحث و تبادل‌نظر پرداختند که طالبی در مورد مسائل مطرح‌شده، قول مساعدت و همکاری لازم داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BwKLf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *