• کد خبر: 26539
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 25 آذر 1392 - 16:34
  با حکم وزیر کشور:
  وزير كشور در حکمی” محمد علي طالبي ” را به سمت معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد منصوب کرد.

   به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” عبدالرضا رحماني فضلي ” در بخشی از این حکم آورده است: اميد است ضمن تلاش در جهت ايجاد هماهنگي و تعامل با كليه نهادها، سازمانها و دستگاه هاي كشوري و لشكري استان و بهره گيري از استعداد ها و توانمندي  نيروهاي لايق، دلسوز و كارآمد در تحقق برنامه ها و سياست هاي دولت تدبير و اميد و وزارت متبوع و نيز خدمت رساني هر چه بيشتر به مردم شريف استان موفق باشيد.
  توفيق روز افزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا… العظمي خامنه اي ( مد ظله العالي ) در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

  شايان ذكر است طالبي 40 ساله، داراي 16 سال سابقه فعاليت در حوزه معاونت سياسي و امنيتي بوده است و مسئوليت هائي چون بخشداري، معاونت و سرپرستي فرمانداري و همچنين معاونت و سرپرستي دفتر امور اجتماعي و انتخابات استانداري را بر عهده داشته است. وي در حال حاضر مراحل پاياني تحصيلات خود در مقطع دكتري علوم سياسي دانشگاه شهيد بهشتي را مي گذراند و داراي كارنامه اي موفق در پيگيري و اجراي طرح هاي مطالعاتي و نگارش كتاب و مقالات علمي است. طالبي همچنين از فرزندان معزز شاهد و داراي سوابق متعدد در فعاليت هاي اجتماعي و سياسي مي باشد.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EMALh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *