اشکذر خبر

خطیب نماز جمعه اشکذر:

مطالبی که در فضای مجازی منتشر می شود را باید مورد تحقیق قرار دهیم

شناسه خبر : 103962 | تاریخ انتشار : : ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰:۰۱ | ارسال توسط :

امام جمعه اشکذر ادامه داد: در مقابل کارهای رسانه ای درباره فضای مجازی تحقیق کنیم و در این فضای مجازی هر چیزی را می‌نویسیم و همه می‌بینند درباره آن تحقیق کنیم و بیندیشیم.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های  نمازجمعه این هفته به حدیثی از امام جعفر صادق علیه السلام اشاره کرد و گت: آن امام همام در حدیثی فرمودند” خدای متعال هم غیور است هم انسانهای غیور را دوست می‌دارد و به خاطر غیرت داشتن او هست که فاحشه و گناهان را حرام کرده است و چه گناهان مربوط به ظاهر و چه باطن”.

امام جمعه اشکذر به مصداق های غیرت اشاره کرد و با بیان اینکه انسان به یک معنا باید به چهار چیز غیرت داشته باشد، افزود: اول غیرت به خانواده خود، دوم، حرمت مال خود را نگه دارد و اگر کسی در را حرمت‌ مال جان خود را از دست دهد پاداش‌ و اجر شهید به او داده خواهد شد.

وی سومین مصداق غیرت را غیرت به  کشور و یا منطقه ای که در آن زندگی می‌کنیم دانست و گفت: چهارمین مصداق غیرت، غیرت به دین است که باید آن را به عنوان ناموس خود دانست لذا نباید اجازه داد این حریم را مورد تجاوز قرار دهند و نسبت به آن حرمت شکنی کنند و همه ما مقابل آن مسئولیت سنگینی داریم.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان ادامه داد: امروز به تعبیر مقام معظم رهبری یکی از چیزهایی که ما باید به آن غیرت داشته باشیم حفظ نظام مقدس‌ جمهوری اسلامی ایران است‌، کسی منکر ضعف ها و ناسازگاری ها و مدیریت ضعیف دولت مردان‌ در طول زمان انقلاب اسلامی نیست اما باید این انقلاب را از همه وجود و از بن دندان حفظ کرد این یک وظیفه ایست که برگرفته از غیرت دینی است‌.

طالبیان تصریح کرد: حرمت خونهای مقدس شهدای عزیزمان را حفظ و نگه بداریم و آرمان‌های شهدا را و آنچه در وصیت نامه هایشان آمده است را به عنوان یک ناموس قرار دهیم و همینطور اموری را که جزو یک حکومت دینی به حساب می‌آییم را هم در رأس آنها قرار دهیم.
امام جمعه اشکذر ادامه داد: در مقابل کارهای رسانه ای درباره فضای مجازی تحقیق کنیم و در این فضای مجازی هر چیزی را می‌نویسیم و همه می‌بینند درباره آن تحقیق کنیم و بیندیشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zALHB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *