اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
در جلسه تودیع و معارفه حکیمیان و شکاری مطرح شد

مطالبه جدی اعضای شورای فرهنگ عمومی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 96453 | تاریخ انتشار : : 11 بهمن 1399 - 19:20 | ارسال توسط :

رئیس و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر؛ در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان حضور بیش از پیش سازمان‌های مردم‌نهاد و جوانان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و نیز رشد و اعتلای این حوزه را در سایه تلاش مضاعف و جدیت خواستار شدند.

به گزارش اشکذر خبر مراسم تودیع و معارفه حکیمیان و شکاری روسای سابق و فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان با حضور جوادیان‌زاده مدیرکل، حجه الاسلام طالبیان امام جمعه، هادی‌نسب فرماندار و دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اشکذر برگزار برگزار شد.

در این مراسم هادی‌نسب ضمن تقدیر و تشکر از “علی حکیمیان” رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ اظهار امیدواری کرد: “علی شکاری” که از نیروهای توانمند مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد بوده، در پست جدید ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر بتواند با جلب نظر اصحاب فرهنگ و هنر، در جهت ارتقاء جایگاه این حوزه با جدیت تلاش کند.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان اشکذر سومین شهرستان صنعتی استان یزد به شمار می‌رود؛ خاطرنشان کرد: علی‌رغم زیرساخت‌های خوب ایجاد شده در حوزه صنعت، حوزه فرهنگی این شهرستان بواسطه حضور افراد غیربومی و اتباع خارجی شاغل در صنایع، تلاشی مضاعف می‌طلبد.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید بسترساز شور و نشاط و انبساط فرهنگی و اجتماعی باشد؛ وی اظهار امیدواری کرد با حضور بیش از پیش سازمان‌های مردم‌نهاد و جوانان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی شاهد رشد و اعتلای این حوزه باشیم.

طالبیان  نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر و عرض تبریک به رؤسای سابق و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: انتظار داریم با مروری بر وضعیت سال‌های گذشته اداره ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر و تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف این اداره، در راستای رشد و اعتلای فرهنگی شهرستان تلاشی مضاعف صورت پذیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این نشست با ارائه توضیحاتی پیرامون حوزه‌های مختلف مرتبط با فرهنگ و ارشاد اسلامی، شوراهای فرهنگ عمومی را عالی‌ترین شورای فرهنگی دانست و افزود: این شورا وظیفه راهبرداندیشی در حوزه فرهنگ و هنر را بر عهده دارد و همه اعضا باید کمک کنند مصوبات این شورا بارور شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/l8HCw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec