• کد خبر: 24577
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 25 مرداد 1392 - 16:59
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام والمسلمين طالبیان گفت: در حوادث اخير شاهد يك نوع کم حوصلگي و بی صبري از مردم و بي تدبيري از مسئولين بوديم كه بايد بهتر رصد مي شد تا منجر به اين حوادث تاسف بار نشود.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های امروز نمازجمعه با اشاره به این که سیره پیامبر و اولیاء خدا بر گذشت و عفو است بیان کرد: نظام اسلام نظام حقی است که باطل نمی تواند در آن جولان دهد. خداوند در قرآن در آیه جاء الحق ذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا صریحا به این نکته اشاره می کند که نظام حق، باطل را تحمل نمی کند.

  حجت السلام والمسلمین طالبیانر با اشاره به حوادث امروز جهان نظیر مصر و سوریه افزود: این حوادث متاثر از اعتماد به دشمن و تکیه نکردن به مردم است و هم چنین نقص دینی است که عده ای از مسلمانان آن دین ناقص را دارا هستند.

  وی ضمن بیان حوادث هفته گذشته شهرستان تصریح کرد: مردم این منطقه دارای اشتراکاتی هم چون مسلمان،شیعه،ایرانی و… هستند که این اشتراکات نسبت به اختلافات برتری دارد.

  حوادث اخیر شهرستان نشانه کم حوصلگی مردم و بی تدبیری مسئولین بود

   

  مردم اشکذر خواهان تغییر نام شهرستان هستند و مردم رضوانشهر هم شهر مستقلی را برای خود خواستار هستند.از نظرعقلی این مسئله اختلافی نیست که بایکدیگر ضدیت داشته باشد و قابل حل نباشد بلکه هردو شدنی است.

  وی افزود: البته در حوادث اخیر شاهد یک نوع کم حوصلگی و بی صبری از مردم و بی تدبیری از مسئولین بودیم که باید بهتر رصد می شد تا منجر به این حوادث تاسف بار نشود.

  عملکرد نیروی انتظامی در روز عید فطر قابل تمجید ولی در حوادث شب بعد جای گله مندی دارد 

  عملکرد نیروی انتظامی در روز عید فطر قابل تمجید است چرا که دو گروه با خشم و عضب بایکدیگر درگیر شدند که در صورت تعلل حوادث ناگوارتری رقم می خورد، ولی در حوادث شب بعد در مسجدالرضا جای گله مندی دارد چون آن شب یک گروه از مردم بیشتر نبودند و با تامل و صبر بیشتر مسئولین نیروی انتظامی می شد مردم را پراکنده کرد.

  ایشان در پایان صحبت های خود ضمن اشاره به این که مردم ومسئولین در حوادث اخیر از امتحان الهی شکست خوردند افزود: امیدواریم مصوبه شورای تامین شهرستان آخرین مکاتبه ای برای رفع مشکلات شهرستان و قطع ریشه فتنه باشد و اگر این مشکل رفع نشود، بنده و مسئولین دیگر نمی توانیم جوابگوی مردم باشیم.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NNaHO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “مصوبه شورای تامین شهرستان آخرین فرصت مسئولین/شکست مردم ومسئولین در امتحان الهی”

  1. دهقان اشکذری گفت:

   اگراستانداری یزد مصوبه ندوشن رااجرانکرده بودوطبق قول خودشان تمام خواسته های مردم همزمان اجرامیشددیگرشاهداین حوادث تلخ نبودیم بازهم بی تدبیری مسئولین حادثه سازشد

  2. اشکذری گفت:

   آقای جوکار ضمن تشکرازپیگیری شما،لطفاموضوع برگشت 1200کیلومترسرزمین ندوشن هم فراموش تان نشودکه ماهنوزازاین ظلم دلگیرهستیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *