• کد خبر: 25204
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 مهر 1392 - 20:29
  نماینده مردم اشکذر و یزد در مجلس:
  نماینده مردم یزد و اشکذر موضوع تغییر نام شهرستان به اشکذر را موضوعی غیر قابل بحث عنوان کرد و افزود: مصوبه تغییر نام توسط هیئت دولت به تصویب رسیده و به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست.

  محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، موضوع تغییر نام شهرستان به اشکذر را موضوعی غیر قابل بحث عنوان کرد و افزود: مصوبه تغییر نام توسط هیئت دولت به تصویب رسیده و به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست.

  جوکار در پاسخ به سوال خبرنگار نسیم صادق، مبنی بر اینکه چرا با وجود ابلاغ مصوبه توسط استانداری یزد به فرمانداری اشکذر، هنوز اجرای این مصوبه بلاتکلیف است، گفت: من به عنوان نماینده تمام مردم شهرستان اشکذر موظف به پیگیری مطالبات برحق آن ها هستم.

  وی افزود: در خصوص تغییر نام شهرستان به اشکذر هم بنده طبق وظیفه ای که داشتم پیگیری های لازم را انجام داده ام و باز تاکیید می کنم که مصوبه دولت به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست.

  نماینده مردم یزد و اشکذر ادامه داد: اما در خصوص این که چرا هنوز مصوبه دولت اجرا نشده است، این موضوع  باید توسط استانداری یزد پیگیری شود چون آن ها مجری دولت هستند.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pK9I3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “مصوبه تغییر نام شهرستان به اشکذر، به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست”

  1. اکبر گفت:

   زنده بادآقای دکترجوکارکه پس از16سال حق قانونی مردم اشکذررابه آنان برگرداند.چراسال76نام بخش 80ساله اشکذررابه صدوق تغییردادند؟؟؟به امیدروزیکه تمام خواسته های قانونی دیگرنقاط شهرستان نیزعملی شود.و1200کیلومترسرزمین ندوشن هم برگزدد

  2. ندوشنی گفت:

   اکبرعزیزخواب دیدی خیرباشدیک وجب خاک ندوشن هم برنخواهدگشت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *