اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مشکل اياب وذهاب اهالي بخش خضرآباد به مرکزشهرستان اشکذر

شناسه خبر : 39721 | تاریخ انتشار : : 08 اردیبهشت 1394 - 21:26 | ارسال توسط :

اشکذر نیوز: علی‌رغم این که سال ها از الحاق بخش خضرآباد به بخش اشکذر و تأسیس شهرستان می‌گذرد اما دريغ از اختصاص يک دستگاه خط واحد و یا لااقل يک دستگاه مینی‌بوس براي ایاب‌وذهاب اهالي به مرکز شهرستان. اهالي روستاهاي بخش خضرآباد براي رفت‌وآمد به مرکز شهرستان با مشکلات جدي روبرو می‌باشند و می‌بایست براي […]

اشکذر نیوز: علی‌رغم این که سال ها از الحاق بخش خضرآباد به بخش اشکذر و تأسیس شهرستان می‌گذرد اما دريغ از اختصاص يک دستگاه خط واحد و یا لااقل يک دستگاه مینی‌بوس براي ایاب‌وذهاب اهالي به مرکز شهرستان.

photo_2015-04-28_21-16-37

اهالي روستاهاي بخش خضرآباد براي رفت‌وآمد به مرکز شهرستان با مشکلات جدي روبرو می‌باشند و می‌بایست براي مراجعه به ادارات اشکذر یا برای رفتن به مرکز استان، با صرف هزینه‌ای چند برابر و طي مسافت بيشتري همراه با اتلاف وقت به اشکذر برسند و يا اجباراً با وسايط نقليه ناشناس خود را به سه‌راه جاده خضرآباد يزد اشکذر (کشتارگاه) رسانده و ازآنجا با کامیون‌های حمل شن و ماسه به اشکذر بروند که اين خود مشکلاتي را مخصوصاً براي زنان روستايي در بردارد.

photo_2015-04-28_21-16-57

اين موضوع آن‌قدر حائز اهمیت بود که مجدداً در اولين جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد توسط امام‌جمعه بخش مطرح شد و تمام اعضاي ستاد نماز جمعه بالاتفاق از بخشدار خضرآباد خواستار اختصاص يک دستگاه مینی‌بوس براي ایاب‌وذهاب اهالي به مرکز شهرستان شدند.

photo_2015-04-28_21-16-44

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZKtqG
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124