• کد خبر: 92929
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 7 مرداد 1399 - 13:47
  با حضور مدیرکل اداره حفاظت محیط زیست استان در شورای تامین اشکذر
  مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان یزد: طی دعوت از نماینده شرکت مقوا سازی مقرر شد؛ ظرف مدت زمان مشخص نسبت به نصب تجهیزات تکمیلی به منظور کاهش بو و آلودگی اقدام نماید و در کوتاه مدت نیز اقداماتی که لازم است در جهت کاهش آلایندگی صورت دهد به مرحله اجرا درآورد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ در نشست نیره پورملایی” مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با “هادی نسب” فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان اشکذر مهمترین مسائل و مشکلات آلایندگی واحدهای کاغذی شهرک صنعتی نیکو اشکذر مورد بررسی قرار گرفت.

  در این جلسه در خصوص نارضایتی شهروندان از بوی بد و آلایندگی واحدهای کاغذ و مقوا مستقر در شهرک صنعتی نیکو و موارد نارضایتی انعکاس داده شده به فرمانداری شهرستان اشکذر بحث و تبادل نظر شد.

  در این نشست مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با اشاره به بررسی‌های انجام شده در این خصوص گفت: با بررسی های صورت گرفته منبع آلودگی بوی بد شناسایی شده و با دعوت از نماینده شرکت مذکور مقرر شد ظرف مدت مشخص نسبت به نصب تجهیزات تکمیلی به منظور کاهش بو و آلودگی اقدام نماید و در کوتاه مدت نیز اقداماتی که لازم است در جهت کاهش آلایندگی صورت دهد به مرحله اجرا درآورد.

  پورملایی افزود: مقرر شد در صورتی که شرکت مذکور نسبت به انجام اقدامات قانونی در مدت مشخص اقدام نکند، برابر با قوانین و مقررات اقدام لازم صورت گیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2qfGI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “مشکلات و آلایندگی واحدهای کاغذی شهرک نیکو اشکذر بررسی شد”

  1. هادی رضوی گفت:

   اگر مقرر میشد تا تجهیزات نصب نکردن اجازه فعالیت داده نمیشود بهتر بود، دیگه خیلی بو غیرقابل تحمل شده، به هر حال امیدواریم مهلت بسیار کمی بهشون داده باشند.

  2. محمد گفت:

   شهرستان اشکذر در اوج بی توجهی مسئولین استانی قرار گرفته است. خدا کنه با مصوبه اخیر دولت کارهای این شهرستان مظلوم سر و سامان پیدا کند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *