اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مشکلات و آلایندگی واحدهای کاغذی شهرک نیکو اشکذر بررسی شد

شناسه خبر : 92929 | تاریخ انتشار : : 07 مرداد 1399 - 13:47 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ در نشست نیره پورملایی” مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با “هادی نسب” فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان اشکذر مهمترین مسائل و مشکلات آلایندگی واحدهای کاغذی شهرک صنعتی نیکو اشکذر مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه در خصوص نارضایتی شهروندان از بوی بد و آلایندگی واحدهای کاغذ و مقوا […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در نشست نیره پورملایی” مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با “هادی نسب” فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان اشکذر مهمترین مسائل و مشکلات آلایندگی واحدهای کاغذی شهرک صنعتی نیکو اشکذر مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه در خصوص نارضایتی شهروندان از بوی بد و آلایندگی واحدهای کاغذ و مقوا مستقر در شهرک صنعتی نیکو و موارد نارضایتی انعکاس داده شده به فرمانداری شهرستان اشکذر بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با اشاره به بررسی‌های انجام شده در این خصوص گفت: با بررسی های صورت گرفته منبع آلودگی بوی بد شناسایی شده و با دعوت از نماینده شرکت مذکور مقرر شد ظرف مدت مشخص نسبت به نصب تجهیزات تکمیلی به منظور کاهش بو و آلودگی اقدام نماید و در کوتاه مدت نیز اقداماتی که لازم است در جهت کاهش آلایندگی صورت دهد به مرحله اجرا درآورد.

پورملایی افزود: مقرر شد در صورتی که شرکت مذکور نسبت به انجام اقدامات قانونی در مدت مشخص اقدام نکند، برابر با قوانین و مقررات اقدام لازم صورت گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2qfGI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124