اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر:

مشکلات مسکن مهر اشکذر باید با سازش متقاضیان و همدلی دستگاه‌های اجرایی حل شود

شناسه خبر : 95821 | تاریخ انتشار : : 14 دی 1399 - 14:21 | ارسال توسط :

طی نشست فرماندار اشکذر با مدیرکل مسکن و شهرسازی استان؛ با توجه به مصوبات شورای مدیریت بحران این شهرستان مقرر گردید؛ با معرفی متقاضیان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرایط و امکانات اسکان موقت موارد بحرانی‌تر فراهم گردد و ضمن واگذاری زمین موردنیاز و تسهیل‌گری ادارات مربوطه، متقاضیان در بازه زمانی مشخص اقدام به ساخت منزل مسکونی نمایند.

به گزارش اشکذر خبر؛، طی نشستی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان، رضا یادگاری مدیرکل راه و شهرسازی استان، علیرضا قربانیان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مسئولین این شهرستان پیرامون مشکلات مسکن مهر اشکذر و نیز سایت ادارات شهرستان بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

هادی‌نسب در این نشست با اشاره به مشکلات چند ساله مسکن مهر اشکذر و خطر سکونت در آنها، اظهار کرد: با توجه به نظرات کارشناسان فنی، تعداد ۱۷ ساختمان مسکن مهر اشکذر از استحکام کافی برخوردار نیست و از این تعداد، وضعیت ۲ ساختمان بحرانی‌تر است.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ادامه سکونت در این ساختمان‌ها با ریسک و خطرات زیادی همراه است؛ خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد و بررسی راه‌حل‌های مختلف، به نظر می‌رسد این مشکل باید با سازش متقاضیان و همدلی و نگاه مثبت دستگاه‌‌های اجرایی مرتفع گردد.

گفتنی است در این نشست مقرر گردید با توجه به مصوبات شورای مدیریت بحران شهرستان، با معرفی متقاضیان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرایط و امکانات اسکان موقت موارد بحرانی‌تر فراهم گردد و ضمن واگذاری زمین موردنیاز و تسهیل‌گری ادارات مربوطه، متقاضیان در بازه زمانی مشخص اقدام به ساخت منزل مسکونی نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YEsc4
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec