اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مشکلات ارتباطی شهرستان مهریز بررسی شد

شناسه خبر : 99820 | تاریخ انتشار : : 27 تیر 1400 - 15:49 | ارسال توسط :

به منظور بررسی و رفع مشکلات ارتباطی شهرستان مهریز نشستی در محل اتاق مدیر مخابرات منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد؛ طی نشستی که با حضور زارع مدیر مخابرات منطقه یزد، زارع زاده فرماندار مهریز، بخشدار بخش مرکزی این شهرستان و جمعی از مسئولان مخابرات به منظور بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی شهرستان مهریز برگزار شد؛ زارع زاده ضمن تشکر از عملکرد مخابرات استان و شهرستان در حوزه ارتباطی مهریز بر لزوم توجه بیشتر در مورد رفع آنتن دهی روستاهای ابراهیم آباد و احمدآباد و همچنین ارتقای تکنولوژی سایت های طزنج و علی آباد چهل گزی تاکید کرد.

وی همچنین در این نشست در خصوص عدم وجود امکانات واگذاری تلفن ثابت در روستا های بهادران و کریم آباد توضیحاتی را بیان کرد و خواهان تامین ارتباط مناسب برای این روستا ها شد.

زارع زاده در ادامه سخنانش با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت های مخابرات آمادگی خود را در برای همکاری در تکمیل پروژه ها و کمبود های حوزه ارتباطات شهرستان مهریز اعلام کرد.

زارع مدیر مخابرات منطقه یزد نیز در این نشست به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان و شهرستان مهریز پرداخت و افزود: رضایت مشترکین از عملکرد مخابرات در سطح استان از اهداف اصلی مخابرات منطقه یزد میباشد و با پشتیبانی مسئولین می توانیم خدمات مطلوب و ارزنده برای رضایتمندی مردم ارایه دهیم.

خاطر نشان میگردد؛ در این نشست مدیر مخابرات منطقه یزد به بررسی مشکلات شهرستان پرداخت و قول مساعدت و پیگیری های لازم را در این موارد داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ze54o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec