• کد خبر: 90902
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: سه شنبه 26 فروردین 1399 - 10:59
  به منظور بررسی و رفع مشکلات ارتباطی شهرک های صنعتی استان ، نشستی در محل اتاق سرپرست مخابرات منطقه یزد و با رعایت تدابیر فاصله اجتماعی برگزار شد. 

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد –این نشست که با حضور زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد، عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از مسئولان دو سازمان برگزار شد،‌ عزالدینی ضمن تشکر از عملکرد مخابرات استان بر لزوم توجه بیشتر این شرکت در ارتقا پوشش آنتن دهی در شهرک های صنعتی یزد و ابرکوه تاکید نمود.

  وی همچنین در این نشست در خصوص مشکلات زیرساخت های ارتباطی توضیحاتی را بیان کرد و خواهان تامین ارتباط مناسب برای این شهرک ها شد.

  زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد نیز در این نشست به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان  پرداخت و افزود : ارائه امکانات مناسب به بخش تولید و حمایت از صنعتگران از اولویت های مخابرات است و حل مشکلات موجود در دستور کار قرار دارد.

  زارع با اشاره به برخی کمبودها در شهرکها و نواحی صنعتی استان اظهار داشت: توسعه مخابراتی شهرکها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی مناسب در آینده نزدیک مرتفع خواهد شد و امکانات مناسبی در اختیار تولید کنندگان و فعالین بخش صنعت قرار خواهد گرفت.

  سرپرست مخابرات منطقه یزد در ادامه به بررسی مشکلات شهرک های صنعتی پرداخت و مقرر شد تمهیدات لازم برای احداث سامانه های bts در شهرستان یزد و شهرستان ابرکوه و همچنین تغییر بستر ارتباطی از مسی به نوری انجام شود.

  شایان ذکر است در این نشست ، کد خدماتی ۱۵۷۱ شرکت شهرک های صنعتی برای پاسخگویی به متقاضیان و نیز شرکت های صنعتی مستقر در شهرک و نواحی صنعتی استان به زودی راه اندازی شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8UUvw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *