اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسیر راهپیمایی 13 آبان در اشکذر تعیین شد

شناسه خبر : 45954 | تاریخ انتشار : : 05 آبان 1394 - 1:00 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز فرماندار اشکذر صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه های 13 آبان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: راهپیمایی روز 13 آبان همزمان با سراسر کشور در اشکذر نیز برگزار می شود. “شاه حسینی” فرماندار اشکذر با اشاره به زمان برگزاری این راهپیمایی، تصریح کرد: 13 آبان، ساعت 9:30 […]

به گزارش اشکذر نیوز فرماندار اشکذر صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه های 13 آبان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: راهپیمایی روز 13 آبان همزمان با سراسر کشور در اشکذر نیز برگزار می شود.

“شاه حسینی” فرماندار اشکذر با اشاره به زمان برگزاری این راهپیمایی، تصریح کرد: 13 آبان، ساعت 9:30 مردم شهیدپرور و انقلابی اشکذر با حضور در راهپیمایی به دشمنان نشان خواهند داد که پیرو ولایت هستند.

شاه حسینی با اشاره به مکان آغاز این راهپیمایی، افزود: راهپیمایی 13 آبان در این شهرستان از میدان بسیج اشکذر آغاز و پس از طی مسیر در مقابل مسجد الرضا اشکذر با قرائت بیانیه به پایان می رسد.

وی در ادامه با بیان اینکه توجه به فرمایشات رهبری برای ما فصل الخطاب است، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره در تبعیت از فرامین رهبری ثابت قدم بوده و امسال نیز همچون سال های گذشته ولایت مداری خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

“نسیم صادق”

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2ipOV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124