• کد خبر: 39245
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 22 فروردین 1394 - 08:56
  امام جمعه اشکذر تاکید کرد
  امام جمعه اشکذر در ادامه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع مداحان تاکید کرد: رهبری به مسئولین و تیم هسته ای توجه دادند که مبادا گول لبخند دشمن را بخورید و پیشینه خدعه و نیرنگ آمریکایی ها را مورد نظر داشته باشید.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) با بیان اینکه سوره مبارکه کوثر در شان این بانوی گرامی نازل شده است، اظهار داشت: با توجه به زمان نزول این آیه شریفه در مکه و پس از اهانت پدر عمرعاص به حضرت گرامی اسلام، کوثر بودن تنها منوط به کثرت نسل ایشان نبوده و از این جهت به این نام لغب گرفته اند که کثرت خیرات را برای مومنین فراهم آورده است.

  “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” امام جمعه اشکذر در بیان نکاتی پیرامون احترام و احسان به مادر گفت: در بررسی روایات نقل شده بیشترین تاکید بر احترام و احسان بر مادران سخن به میان آمده است.

  وی در ادامه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع مداحان تاکید کرد: رهبری به مسئولین و تیم هسته ای توجه دادند که مبادا گول لبخند دشمن را بخورید و پیشینه خدعه و نیرنگ آمریکایی ها را مورد نظر داشته باشید.

  حجت السلام طالبیان در ادامه به جنایات اخیر عربستان در منطقه اشاره کرد و گفت: در ادامه این جنایات مردم یمن گرفتار ددمنشی های آل سعود خبیث شده اند و مراکز زیر بنایی آن ها ویران گشته است.

  وی افزود: رهبری هشدار دادند که آل سعود به اهداف خود نخواهد رسید و اگر ملتی منسجم باشد پیروزی قطعی نصیب آن ها خواهد شد.

  وی افزود: طبق سنت الهی آسانی در پس سختی ها به دست می آید و اگر مسلمین عالم این سنت الهی را جدی بگیرند و در راه حق و حقیقت صبر پیشه کنند، پیروز خواهند بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/T5Pqm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *